Mamička kŕmi dcérky vulgárnymi cestovinami, internet puká od smiechu

Áno, naozaj je možné zameniť si mužskú pýchu za nevinného smajlíka…

Žijeme v dobe, kedy je sex a všetko s ním spojené jednoznačne najlepším marketingovým ťahom, a preto nie je žiadnym prekvapením, že dnes sa dá už s tematikou pohlavných orgánov kúpiť naozaj všetko. Od šperkov, cez voňavé bomby do kúpeľa až po rôzne potraviny. Jednoducho dnes už môže mať gule či ochlpenie úplne všetko. A ako sa dočítate o pár riadkov nižšie, tak ani cestoviny nie sú v tomto prípade výnimkou.

Rebecca Brett / facebook.com (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10155336958866881&set=a.10150151430451881.285617.717686880&type=3&theater)

Príjemný jarný deň, slnko praží, vtáčiky spievajú a Rebecca Brett sa so svojimi dvomi malými dcérkami premáva na trhovisku medzi stánkami prekypujúcimi rôznorodým tovarom. Celkom idylická situácia, ktorú preruší len staršia Ava a prosí mamu, aby jej kúpila akési cestoviny v tvare „smajlíkov“. Samozrejme, čo by milujúci rodič neurobil pre iskričky šťastia v detských očiach a tak Rebecca neváha, kupuje cestoviny a nevedomky sa tak nominuje na pozíciu „matka roka“.

Rebecca Brett / facebook.com (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10155336958851881&set=pcb.10155336958936881&type=3&theater)

Po príchode domov putujú šibalské cestoviny, ktoré v blízkej budúcnosti rozvíria bujarú internetovú debatu, rovno do hrnca. Nič. Žiadne pochybnosti. Rebecca varí „smajlíkové“ cestoviny, decká sa tešia a nič prevratné sa nedeje. Cestoviny sú uvarené, naložené a vtedy prichádza prvé podozrenie, že možno majú predsa len trochu zvláštny tvar. No až keď ich dievčatá začali jesť si matka naplno uvedomila, že jej deti sa práve napchávajú malými penismi z múky a vajec.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/mx5lUCNTLiWys)

Rebecca, trošku zahanbená, no o to viac pobavená svojim počinom, zavesila túto skúsenosť na internet, ktorý sa okamžite rozdelil na dva tábory (pretože dnes sú ľudia, ktorí musia na všetkom hľadať len to zlé, aj na takejto banalite). Niektorí sa nad celou situáciou len z chuti zasmiali, iní poznamenali, že dospelá žena by už hádam mohla rozoznať vtáka od úsmevu, no a chronickí rýpalovia sa hneď začali navážať do stravovacích návykov jej detí. Mladá mamička si z toho však ťažkú hlavu nerobí a všetkým odkazuje, že o výživu jej detí sa skutočne obávať nemusia. Dáva svojim ratolestiam to najlepšie čo môže, obe majú vyváženú stravu a suché cestoviny určite nepatria k hlavnej zložke ich jedálničkov.

Zdroj: facebook.com
Titulná fotka: Rebecca Brett / facebook.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
15
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
13 konverzácii, ktoré ti budú extrémne povedomé, ak máš aj ty brata

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME