Mamička na sekundu odbehla do garáže. Keď sa vrátila, syna našla takto

Bolo potrebné zavolať hasičov.

Zdroj: Profimedia

Pamätáš si na staré školské časy a úžasné panie profesorky, ktoré sa ťa snažili presvedčiť o tom, že vlastne nič nevieš? Drvil si sa na písomku vo dne v noci, študoval knihu odpredu aj odzadu a ona nakoniec aj tak vybrala otázky, na ktoré z tridsiatich študentov nevedel odpovedať nikto. Lebo vedieť, ktoré bitky Napoleon vyhral či prehral, je pre všeobecný rozhľad úplne bezpredmetné… hlavne, že nosil čierne trenky.

Presne také je rodičovstvo. Mohol si si prečítať všetky príručky, ktoré kedy kto napísal, a žiť v naivnej domnienke, že si schopný udržať jedného krpatého človeka pri živote minimálne osemnásť rokov… na chvíľu sa otočíš a všetko je v prdeli. Svoje o tom nepochybne vie aj táto mamička, ktorá si na sekundu odbehla pre čosi do garáže, keď vtom sa začal domom šíriť neskutočný rev.

Profimedia

Malého chlapca dostala zvedavosť do ošemetnej situácie

32-ročná Cynthia Olson nečakala, že toto bude deň, keď bude v panike volať na hasičskú stanicu a žiadať, aby jej niekto vytiahol syna z mačacieho stromčeka. A predsa. Cynthia je matkou troch detí. Čo všetko vedia vyparatiť, vie teda z prvej ruky, ale nedávny kúsok jej 4-ročného syna Parkera ju aj tak dostal do kolien.

Malého chlapca v maminej neprítomnosti premohla zvedavosť a asi ani sám nevedel prečo, rozhodol sa strčiť hlavu do diery v strome pre mačky. Teraz je už zjavné, že to nebol práve najšťastnejší nápad. Hlava išla totiž pomerne ľahko dnu, ale vytiahnuť ju bolo nemožné. Jeho dve sestry Evelyn a Marley začali kričať o pomoc, no ani mama, ktorá okamžite dobehla, situáciu nevyriešila.

Profimedia

Vec si vyžadovala zásah hasičov

Nech sa snažila, ako chcela, syna zo stromu vyslobodiť skrátka nevedela. Ostávalo teda jediné – zavolať hasičov. Onedlho na prahu dverí stála čata štyroch hasičov, ktorí boli v záchrannej akcii podstatne úspešnejší a malého chlapca zo spár nemilosrdného mačacieho škrabadla vydolovali bez jediného zranenia. Našťastie.

„Hasiči dokonca doniesli aj liter mydla na ruky, aby Parker ľahšie vykĺzol,“ poznamenala mamička. Vraj to bolo komické. „Hneď, ako sa im ho podarilo vytiahnuť, ho na rozveselenie začali štekliť. Odviedli vskutku fenomenálnu prácu,“ dodala na záver Cynthia. Dá sa s určitosťou povedať, že tá na tento deň tak skoro nezabudne.

Profimedia

Zdroj: Profimedia

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
26
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zvodná modelka napísala správy niekoľkým mužom. Chcela si overiť, či budú verní svojim partnerkám


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME