Mamička ostala šokovaná z papierového výtvoru svojho dieťaťa. Potom ho však otočila

Nič nebolo také, ako sa na prvý pohľad zdalo.

Zdroj: © Shutterstock

Byť rodičom znamená byť oscarovým hercom. Niekedy to je totiž presne jedna zle podaná reakcia, ktorá mení pokojné sobotné popoludnie na naháňačku s vrieskajúcim klbkom nervov, a to predsa nikto nechce riskovať. Človek sa musí tváriť prekvapene, keď mu decko po dvoch hodinách trieskania hrncov v kuchyni naservíruje na tanier lego s kečupom a tvári sa, že pripravilo večeru.

Potom zase nič netušiaco, keď sa mu príde pochváliť, že mu v noci nechala Zúbková víla pod vankúšom dvojeurovku. A inokedy zase nadmieru polichotene, keď mu abstraktnú machuľu odprezentuje ako rodinný portrét či autíčko na ulici. Nemôže priznať, že sa celá maškaráda viac ako na Picassa ponáša na rozpľasnuté h*vno, nie je predsa monštrum.

© Shutterstock

Lenže potom ide krpec spať. A rodič? Ten si s fľašou vína sadne pred telku a premýšľa, čo to vlastne, preboha, malo byť. Niečo podobné zažila aj táto mamička, ktorá na Reddite vystupuje pod prezývkou u/Bubsing a ktorú nedávno milovaná ratolesť obdarila vskutku atypickým umeleckým dielom.

Bizarná detská kresba dostala internet do kolien

Je to zemiak? Mucha? Malý nahnevaný mužíček s krídlami a nečakanou erekciou? Čím dlhšie sa na absurdnú kreatúru z papiera pozerala, tým menej to dávalo zmysel. A potom ju otočila… Voilá, tak málo stačilo, aby sa z neidentifikovateľného čohosi stalo čosi celkom milé, a teda malá usmievajúca sa mucha. Teda asi.

My kid created what I thought was an angry-rage-boner-poop-fly guy… from funny

Mame prišla celá kauza pomerne komická, tak sa o detský výtvor podelila na Reddite. Na oranžovej sociálnej sieti sa z neho do dňa stal obrovský virál s viac ako 100-tisíc lajkami a množstvom vtipných komentárov. „Prosím, dajte si to niekto vytetovať,“ napísal jeden z užívateľov. „Detská myseľ je záhadné miesto,“ dodal zas niekto ďalší.

Zdroj: Bubsing / Reddit 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
84
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Maličkosti, ktoré však ženám poriadne znepríjemňujú leto


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME