Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Byť rodičom znamená byť oscarovým hercom. Niekedy to je totiž presne jedna zle podaná reakcia, ktorá mení pokojné sobotné popoludnie na naháňačku s vrieskajúcim klbkom nervov, a to predsa nikto nechce riskovať. Človek sa musí tváriť prekvapene, keď mu decko po dvoch hodinách trieskania hrncov v kuchyni naservíruje na tanier lego s kečupom a tvári sa, že pripravilo večeru.

Potom zase nič netušiaco, keď sa mu príde pochváliť, že mu v noci nechala Zúbková víla pod vankúšom dvojeurovku. A inokedy zase nadmieru polichotene, keď mu abstraktnú machuľu odprezentuje ako rodinný portrét či autíčko na ulici. Nemôže priznať, že sa celá maškaráda viac ako na Picassa ponáša na rozpľasnuté h*vno, nie je predsa monštrum.

© Shutterstock

Lenže potom ide krpec spať. A rodič? Ten si s fľašou vína sadne pred telku a premýšľa, čo to vlastne, preboha, malo byť. Niečo podobné zažila aj táto mamička, ktorá na Reddite vystupuje pod prezývkou u/Bubsing a ktorú nedávno milovaná ratolesť obdarila vskutku atypickým umeleckým dielom.

Bizarná detská kresba dostala internet do kolien

Je to zemiak? Mucha? Malý nahnevaný mužíček s krídlami a nečakanou erekciou? Čím dlhšie sa na absurdnú kreatúru z papiera pozerala, tým menej to dávalo zmysel. A potom ju otočila… Voilá, tak málo stačilo, aby sa z neidentifikovateľného čohosi stalo čosi celkom milé, a teda malá usmievajúca sa mucha. Teda asi.

My kid created what I thought was an angry-rage-boner-poop-fly guy… from funny

Mame prišla celá kauza pomerne komická, tak sa o detský výtvor podelila na Reddite. Na oranžovej sociálnej sieti sa z neho do dňa stal obrovský virál s viac ako 100-tisíc lajkami a množstvom vtipných komentárov. „Prosím, dajte si to niekto vytetovať,“ napísal jeden z užívateľov. „Detská myseľ je záhadné miesto,“ dodal zas niekto ďalší.

Zdroj: Bubsing / Reddit 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť