Sobota 28.5.2022
sk
Viliam
cz
Vilém, Viliam

Materská dovolenka môže pre niektoré ženy znamenať obdobie plné špinavých plienok, prebdených nocí a fádnych činností, ktoré prináša vedenie domácnosti. No mamička, o ktorej píše portál The Sun, si čas strávený so svojou ročnou dcérkou dokázala kreatívne ozvláštniť.

Madonna v mini verzii

Dvojnásobná mamička Jessica Simpson trávi hodiny tvorbou kostýmov pre svoju ročnú dcéru Evie. Neinšpiruje sa však animákmi alebo nevinnými rozprávkami pre detičky, práve naopak. Ročné dievčatko už pózovalo ako Uma Thurman z Kill Bill, či Anthony Hopkins z Mlčania Jahniat.

Jessica si námety berie predovšetkým zo svojich obľúbených filmových hitov. Okrem toho sa inšpiruje i imidžom speváčok a spevákov – malá Evie už bola prezlečená aj za Madonnu.

Začalo to ako vtip

32-ročná Jessica to najprv robila v rámci srandy. Dcérku prezliekala, fotila a zábery posielala svojim priateľom. Vďaka im pozitívnym ohlasom začala tvorbe kostýmov a štylizovaniu fotografií venovať viac času.

Ročné dievčatko oblieka do rôznych prestrojení, nechýbajú parochne a líčenie. Mamička pred tvorbou kostýmu nikomu nepovie, čo to bude tentokrát. Ročnej Evie každý mesiac vyrobí jednu identitu. Malú slečnu následne fotí a ona jej ochotne pózuje.

Mierumilovný Hannibal i zvodná Marilyn

Nižšie uvedené fotografie znázorňujú rôzne filmové momenty. Na jednej z nich je malá Evie oblečená ako Hannibal Lecter zo známeho filmu Mlčanie jahniat. Má v ruke nožík a vidličku a usmieva sa do objektívu.

Mamička obliekla svoju dcéru aj za Marilyn Monroe a napodobnila i legendárny okamih, keď sa sexbombe nadvihli jej biele šaty. Rozkošná Evie má na hlávke dokonca blonďavú parochňu, aby záber pôsobil ešte vierohodnejšie.

Pri imitácii filmu 300 jej Jessica dokonca namaľovala i brušné svaly. Evie sa predviedla aj ako Daenerys, postava známa z obľúbeného seriálu Game of Thrones. Malé dievčatko si skúsilo v mladom veku dokonca už aj špicatú podprsenku, akú nosila i Madonna počas svojej najväčšej slávy. Toto sú niektoré z kostýmov, ktoré vyrobila Jessica pre svoju dcérku:

Britney Spears

Profimedia

Marilyn Monroe

Profimedia

Game of Thrones

Profimedia

Stevie Wonder

Profimedia

Breaking Bad

Profimedia

Kill Bill

Profimedia

Matrix Reloaded

Profimedia

Hellboy

Profimedia

Mlčanie jahniat

Profimedia

Jurský park

Profimedia

300 (Bitka pri Termopylách)

Profimedia

Stroskotanec

Profimedia

Madonna

Profimedia

Zdroj: The Sun


Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť