Mamička prezradila psiemu salónu chúlostivú informáciu. Myslela si, že píše kozmetičke

Hups. Aj také sa stáva…

Zdroj: © Profimedia

S úpravou ochlpenia má skúsenosť každý z nás. Bez ohľadu na to, k akej preferencii si napokon dospel, či používaš žiletku, vosk alebo to nechávaš na prírodno rašiť v domnienke, že ti počas chladných zimných dní bude aspoň o čosi teplejšie, aspoň raz si sa to určite snažil okmásať.

42-ročná mamička menom Davinia Anderson na to sama nemala nervy a keďže ani prírodná alternatíva jej dvakrát nevoňala, rozhodla sa svoje intímne partie – a aj pazuchy, keď už sme pri tom – zveriť do rúk odborníka. Ako to vieme? Nuž, aj napriek tomu, že je to informácia chúlostivého rázu, si o nej po nedávnom trapase pošuškáva celý internet.

Niekoľko dní dozadu obdržala Davinia správu od dievčiny menom Becky, ktorá si chcela upresniť termín. Mamičke ani len nenapadlo overiť si, o ktorú Becky vlastne ide, a tak celá konverzácia prebiehala v tom, že ide o kozmetičku. Lenže nešlo. Becky bola rovnomenná zamestnankyňa psieho salóna a škodoradostný vesmír zariadil, že sa to Davinia dozvedela neskoro. Až príliš neskoro.

Prezradila aj to, čo nechcela

Ešte predtým, ako pravda vyšla najavo, stihla Davinia pracovníčke psieho salónu vytrúbiť, že na intímny zostrih sa chystá až o jednej. Tam začala druhá strana šípiť, koľká bije. Oznámila ničnetušiacej mamičke, že si v skutočnosti nepíše s kozmetickým salónom, ale s celkom iným, a tá by sa bez pochyby v tej chvíli najradšej pod zem prepadla.

Začalo sa vysvetľovanie, ako k tejto veci vlastne došlo. Zhodou náhod, ako sme už spomínali, sa obe slečny volajú Becky, pracovne sa však očividne venujú celkom rozličným veciam. Becky mala našťastie zdravý zmysel pre humor a celá situácia ju výdatne pobavila. A inak na tom neboli ani ľudia z internetu.

© Profimedia

Davinia si svoj príbeh, samozrejme, nemohla nechať pre seba. Zverejnila ho aj s konverzáciou na svojom facebooku a nezabudla pridať výstižný popis: Ak má niekto dnes zlý deň, prečítajte si toto. Omylom som sa s pracovníčkou salóna pre psov podelila, ako je na tom moja vagína. Fakt super. Doposiaľ si vyslúžil viac ako 1,200 zdieľaní.

Zdroj: Davinia Anderson / Facebook

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
18
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Videli sme skvelú vojnovú drámu 1917. Toto sú hlavné dôvody, prečo by si mal vyraziť do kina

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME