Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Mamička sa posťažovala na pasažiera v lietadle. Ľudia na internete jej nedali za pravdu

Bolo jej správanie podľa teba v poriadku?


Pokiaľ cestuješ sám, ovplyvniť, kto bude vedľa teba sedieť v lietadle, je prakticky nemožné. Ideálne by bolo nafasovať niekoho, kto si pri štarte pichne do uší slúchadlá a nasledujúcich xy hodín prespí, no šanca, že sa tak stane, je prakticky mizivá. O čosi menej šťastnou alternatívou je malé dieťa s obrovským potenciálom celý let prerevať.

Pravdou je, že väčšina z nás vedľa malého dieťaťa sedieť nechce. Nedá sa totiž predom odhadnúť, ako sa bude správať. Podobne na tom bola aj prísediaca tejto mamičky z TikToku, ktorá na sociálnej sieti vystupuje ako @emily_mumscence. Tá si počas letu so svojim 9-mesačným dieťaťom všimla, že sa naňho niekomu prostredníctvom správy sťažuje.

Ľudia na internete jej to poriadne vytmavili

„Keď si na začiatku svojho 24-hodinového výletu z Kanady do Austrálie so svojím 9-mesačným dieťaťom a človek vedľa teba začne okamžite písať kamarátkam a sťažovať sa, že sedí vedľa dieťaťa,“ napísala kalifornská mamička Emily k videu, ktoré sa stalo virálom. Doposiaľ nazbieralo viac ako 4 milióny pozretí a podstatne viac negatívnych komentárov, ako žena čakala.

Ľudia boli pobúrení, že bez ostychu pozerala cudziemu človeku do mobilu a ešte mala aj tú drzosť sa na obsah správy posťažovať na internete. „Nabudúce možno nečítaj správy cudzích ľudí?“ osočil sa na ňu jeden komentujúci. „Nie je trestné nakuknúť niekomu do mobilu, ale urážať sa kvôli tomu? To je trochu cez,“ poznamenal zase ďalší. Na koho stranu sa prikláňaš ty?


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.