Mamička sa rozhodla sparodovať instagramové fotky v bikinách svojej dcéry

A veruže sa jej to podarilo na jednotku…

Zdroj: Yoann Boyer / Unsplash

Čo je horšie, ako keď mama začne pri prvej návšteve tvojej novej známosti vyťahovať tvoje trápne detské fotky, na ktorých sa s prstom vrazeným v nose až po koreň čvachceš v detskom bazéniku v plnej svojej kráse? Hádam len to, keď sa tvoje fotky, ktoré už nie sú tak celkom detské, rozhodne sparodovať.

Rodičia a zmysel pre humor im vlastný, to je vražedná kombinácia. Najmä teda preto, že sa väčšinou ich komediálne počiny opierajú o životy ich ratolestí. Ako informuje portál Mirror.co.uk, podobnú situáciu zažila aj slečna menom Alexa Stark.

Happy Eddie Murphy GIF - Find & Share on GIPHY

Britská študentka sa minulý rok vybrala na letnú dovolenku do španielskeho mesta Murcia a ako to už v dnešnej instagramovej dobe býva, neodpustila si zopár zvodných bazénových fotiek v bikinách. Keďže dovolenka, ktorú nechrstneš svojim sledovateľom rovno do tváre, sa neráta, postla tieto fotografie na svoje sociálne siete. Ani vo sne by jej však nenapadlo, že tam na ne narazí jej mama.

Väčšina rodičov reaguje na internetové fotky svojich ratolestí milým komentárom „no aká si ty fešanda, do krásy si vyrástla“ a už to je z pohľadu online života rovné spoločenskej samovražde. Alexina mama však celú situáciu povýšila na novú úroveň… a fotky svojej dcéry sa rozhodla napodobniť. 

Keď sa teda tento rok vybrala do rovnakej destinácie so svojimi kamarátkami, zorganizovala drobné fotenie. A výsledok? Ten teda naozaj stál za to. Alexa však mamin žartík zobrala športovo, ba čo viac. Podelila sa oň na svojom Twitteri. Kreatívna mamička a pobavená dcéra sa teda za krátko stali novou virálnou senzáciou a doposiaľ si vyslúžili viac ako 25-tisíc lajkov. 

„Očividne našla môj instagram, na ňom tieto fotky a poriadne sa s nimi vybláznila,“ hovorí Alexa pre portál Mirror.co.uk. „Ja si myslím, že je to paráda. Moja mama je najvtipnejší človek, akého poznám,“ dodáva. A my tajne dúfame, že o rok sa na rovnakú dovolenku vyberie aj jej otec a dokončí, čo jeho manželka začala.

Zdroj: mirror.co.uk 

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 vecí, ktoré privodia všetkým introvertom malý orgazmus

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME