Utorok 25.1.2022
sk
Gejza
cz
Miloš

Čo je horšie, ako keď mama začne pri prvej návšteve tvojej novej známosti vyťahovať tvoje trápne detské fotky, na ktorých sa s prstom vrazeným v nose až po koreň čvachceš v detskom bazéniku v plnej svojej kráse? Hádam len to, keď sa tvoje fotky, ktoré už nie sú tak celkom detské, rozhodne sparodovať.

Rodičia a zmysel pre humor im vlastný, to je vražedná kombinácia. Najmä teda preto, že sa väčšinou ich komediálne počiny opierajú o životy ich ratolestí. Ako informuje portál Mirror.co.uk, podobnú situáciu zažila aj slečna menom Alexa Stark.

Happy Eddie Murphy GIF - Find & Share on GIPHY

Britská študentka sa minulý rok vybrala na letnú dovolenku do španielskeho mesta Murcia a ako to už v dnešnej instagramovej dobe býva, neodpustila si zopár zvodných bazénových fotiek v bikinách. Keďže dovolenka, ktorú nechrstneš svojim sledovateľom rovno do tváre, sa neráta, postla tieto fotografie na svoje sociálne siete. Ani vo sne by jej však nenapadlo, že tam na ne narazí jej mama.

Väčšina rodičov reaguje na internetové fotky svojich ratolestí milým komentárom „no aká si ty fešanda, do krásy si vyrástla“ a už to je z pohľadu online života rovné spoločenskej samovražde. Alexina mama však celú situáciu povýšila na novú úroveň… a fotky svojej dcéry sa rozhodla napodobniť. 

Keď sa teda tento rok vybrala do rovnakej destinácie so svojimi kamarátkami, zorganizovala drobné fotenie. A výsledok? Ten teda naozaj stál za to. Alexa však mamin žartík zobrala športovo, ba čo viac. Podelila sa oň na svojom Twitteri. Kreatívna mamička a pobavená dcéra sa teda za krátko stali novou virálnou senzáciou a doposiaľ si vyslúžili viac ako 25-tisíc lajkov. 

„Očividne našla môj instagram, na ňom tieto fotky a poriadne sa s nimi vybláznila,“ hovorí Alexa pre portál Mirror.co.uk. „Ja si myslím, že je to paráda. Moja mama je najvtipnejší človek, akého poznám,“ dodáva. A my tajne dúfame, že o rok sa na rovnakú dovolenku vyberie aj jej otec a dokončí, čo jeho manželka začala.

Zdroj: mirror.co.uk 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť