Mamička si myslela, že syna poteší super hračkou. Tá však všetkých, vrátane syna, vydesila

„O desať rokov budeme tento zážitok preberať na terapii.“

Mamička malého chlapca menom Leo našla na internete perfektnú hračku. Myslela si, že to bude skvelý darček pre svojho syna, čo sa však ukázalo ako totálny fail.

Hračka vyzerá ako farebnejšia verzia známeho animovaného pavúka Lucas the spider, ktorý je istým spôsobom zlatý, ale zároveň aj desivý. Tento sa volá Yellie a má tri páry očí. Zaujímavosťou na tejto hračke je, že čím viac dieťa pri nej kričí, tým rýchlejšie sa hračka pohybuje. 

Je preto úplne jasné, prečo hračka dostala takýto názov. Od anglického slova yell, čo v preklade znamená revať alebo kričať. Maminka mladého chlapca si myslela, že to bude perfektný darček pre jej syna. Ukázalo sa však, že to bol veľmi zlý nápad.

Takto hračka Yellie vyzerá

Hillary Hard, matka malého Lea našla hračku na Amazone. Ako matka hlasného a neustále kričiaceho dieťaťa videla toto zvieratko ako ideálny vianočný darček. Keď hračka prišla, tak si ju najprv prezrela, a potom, ako videla zvláštne rozkošné očká a rýchle nožičky, nemohla odolať a hračku dala synovi hneď. Zavolala Lea a ten na hračku pozeral a neveriacky krútil hlavou.

Malý chlapec pustili pavúka na zem a začal kričať. Pavúčik sa pohyboval rýchlejšie a rýchlejšie, pretože syn čoraz hlasnejšie kričal. Potom však spoločne zistili, že pavúk sa v istom momente stopne a točí sa iba dookola, no po chvíli sa pavúk otočí smerom, kde počuje zvuk a začne ho nasledovať.

To malo za dôsledok, že hračka sledovala malého chlapca, ktorý bol doslova zatlačený do kúta. Chlapček už nekričal kvôli tomu, aby sa hračka rýchlejšie hýbala, ale preto, lebo sa jej bál. Ako píše Hillary vo svojom facebookovom príspevku: „O desať rokov budeme toto preberať na terapii.“

Facebook Hillary Hard

Hillary sa s celým príbehom podelila s ľuďmi na sociálnej sieti, preto netrvalo dlho a príspevok sa stal virálnym. Matka opísala tento príbeh ako jeden z failov, ktoré sa stanú v živote matky. Pravdepodobne po tomto zážitku prehodnotila, aké hračky bude kupovať svojmu synovi. Ktovie, aký bol zámer výrobcov tejto hračky.

Zdroj: indy100.com
Titulná fotka: Facebook Hillary Hard

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Humorné ilustrácie o slastiach a strastiach života s malým dieťaťom

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME