Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 31.3.2023
sk
Benjamín
cz
Kvido
, Quido

Mamička si pri nákupoch k sebe priväzuje dcéru putami. Internet ju skritizoval

Niektorým to príde extrémne, iní ju označili za génia.


Kto kedy stretol malé dieťa, musí vedieť, že rodičia nemajú nárok na žmurkanie. Je jedno, že ten krpec má pol metra a od zeme ho nevidno – je to živel. Stačí sekunda nepozornosti, zrazu sa skláňa nad priepasťou s mačetou v ruke a ty ako jeho zodpovedný zástupca ani nemáš čas dostať infarkt, musíš ho bežať ratovať.

Podľa ľudí na internete to však rodičia s obozretnosťou občas ťahajú do extrémov. Nedávno sme informovali o oteckovi, ktorý sa stal terčom ostrej kritiky, lebo venčí svoj húf detí na vôdzke. Táto mamička to ešte vyšperkovala. Keďže má ratolesť len jednu, vôdzku nepotrebuje – stačí, keď si svoju dcéru k sebe pripne putami.

Bezpečnostná praktika si vyslúžila zmiešané reakcie

Alexis, mamina mladej slečny, ktorá na TikToku vystupuje ako @alexishealth, v nedávnom videu ukázala, ako s malou nakupuje. Keďže nechce, aby niekam zabehla, ani aby ju, nedajbože, niekto schmatol a zobral preč, pripúta ju k sebe ružovými putami. Tie, pochopiteľne, nie sú kovové, ale vystužené mäkkým vankúšikom.

@alexishealth

Replying to @bkoji445 I’m tired of the world being this way but I’m NEVER tired of protecting my girls. I’m okay looking like a crazy mom. As long as my babies are safe 🥰 and thanks to everyone I freaking love this thing❤️#momsoftiktok #dadoftiktok #protectyourchildren #protectyourkids #awareness #alexishealth #beawareofyoursurroundings #shoppingwithme

♬ original sound – Alexis

Z jej videa sa stal okamžitý virál. Momentálne má takmer 13 miliónov zhliadnutí a nedá sa povedať, že by túto praktiku všetci schvaľovali. „Fascinujú ma rodičia, ktorí si myslia, že práve ich decko je natoľko špeciálne, že by ho chcel niekto uniesť,“ stálo v jednom z komentárov. Tu je asi na mieste vytiahnuť zopár štatistík.

Len v Spojených štátoch amerických zmizne nejaké dieťa každých 40 sekúnd, ročne sa ich počet dokáže vyštverať na takmer milión. Nikto nechce, aby jeho dieťa bolo to „vyvolené“, ale nie je na škodu sa preventívne poistiť. S týmto tvrdením sa stotožnili mnohé mamy v komentárovej sekcii a nápad Alexis označili za geniálny.

Je mi jedno, čo si kto o mne bude myslieť, hneď zajtra kupujem tieto putá,“ napísala jedna z nich. „Radšej nech sa na mňa ostatní krivo pozerajú, ako by som mala niesť na políciu fotku svojej malej a opisovať, čo mala naposledy na sebe,“ trefne to vystihla zase ďalšia. Čo si o tomto netradičnom, no nepochybne efektívnom riešení myslíš ty?


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje