Mamička si vytvorila originálne rúško, v ktorom môže popíjať vínko. Internet úprimne pobavila

Takýto nápad si treba dať patentovať.

Zdroj: © Shutterstock

Dnes sa človek bez rúška už ani nepohne. Hoci sa opatrenia pomaly uvoľňujú a na ulici ho už nosiť nemusíš, v obchodoch či v mestskej hromadnej doprave si nos a ústa musíš chrániť stále. Čo z toho vyplýva? Ak nefandíš „pešibusu“ a ešte si nestihol vynájsť teleport, nemá zmysel opúšťať dom bez neho.

Nosenie rúška má bezpochyby svoje výhody. Po prvé, nemusíš nosiť mejkap ani riešiť vyrážky, keďže ti nie je vidno ksicht. Po druhé – a asi značne podstatnejšie – je menšia pravdepodobnosť, že budeš ďalšou obeťou globálnej pandémie. Ale nebudeme sa tváriť. Žiaden z týchto benefitov nezatieni fakt, že mať na ksichte capnutý kus látky 24/7 je niekedy fakt na slučku.

© Shutterstock

Hlavne, keď je vonku tridsaťpäť stupňov, človek sa potí aj vo vlastnej koži a táto maškaráda na tvári tomu vôbec nepomáha. Okrem toho v ňom nemôžeš jesť, piť, a keď kričíš na slečnu za prepážkou, aké cigarety ti má podať, máš pocit, že obaja hovoríte úplne iným jazykom. 36-ročná mamička z Austrálie si však svojpomocne vyrobila rúško, ktoré všetky tieto problémy hravo vyrieši.

A ani jej to dlho netrvalo. Emily Rumbold, mamička siedmich detí, túžila po flexibilnom rúšku, v ktorom by mohla bezpečne popíjať vínko. Nikto sa jej nediví. Mať sedem detí, hodíme rúško von oknom a pijeme to víno rovno z fľaše, ale to je vedľajšie. Poobzerala sa teda po dome a hľadala čokoľvek, s čím by sa dalo pracovať.

Mamička si vytvorila praktické rúško

Narazila na balenie vlhčených utierok a bolo. Stačilo ho rozstrihnúť a pridať dve gumičky, ktorými si výtvor prichytí na tvár. So svojím veľdielom bola natoľko spokojná, že sa ho rozhodla zavesiť na TikTok. Tam spolu s manželom na profil @mumdadof7 pridávajú mnohé vtipné videá, no toto sa uchytilo hádam najviac.

@mumdadof7

#lockdown #masks #fyp #foryou #covid #doingmybit #stayhome #share #follow #melbourne

♬ Laugh Pause – crispinion

Stal sa z neho virál a za niekoľko hodín nazbieral viac ako 40-tisíc zhliadnutí. Ľudí jej netradičné rúško úprimne pobavilo, niektorí dokonca navrhli, že by si ho mala nechať patentovať. Na záver by bolo asi vhodné dodať, že to mamička myslela čisto ako vtip. Takže ak ťa jej šikovný výtvor zaujal, super, ale určite s ním nechoď do obchodu. To už si rovno môžeš prelepiť ústa leukoplastom.

Zdroj: mumdadof7 / TikTok 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slováci zdieľajú fotografie, ako vyzerá ich dovolenka na Slovensku


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME