Štvrtok 6.10.2022
sk
Natália
cz
Hanuš

Mamička zažila na rodičovskom združení brutálny trapas. Až v aute si uvedomila, čo sa vlastne stalo

So štyrmi deťmi človeka neprekvapí, že sa jej niečo také podarilo.


Byť matkou je práca na plný úväzok, s tým rozdielom, že namiesto platu dostaneš šušeň na stene, cumeľ v kabelke a kvantum špinavých plienok, ktoré za teba nikto neprebalí. Ale inak je to super. Keď je malé šťastné, ty si šťastná a stačí jeden pohľad do tých vypúlených okáľov, už si ani nespomenieš, že si tri dni vôbec nespala. Krásny to život.

Ale to časom prejde. Ani sa nenazdáš, krpec vyrastie, črevné pochody si už obriaďuje sám a ty máš zrazu zase čas odskočiť si na záchod bez strachu, že si pichne do nosa ceruzku alebo preventívne rovno podpáli dom. Ale to len za predpokladu, že si takých rozkošných anjelikov do sveta nepriviedla hneď niekoľko. Vtedy máš – už asi tušíš, čo príde – smolu.

Shutterstock

Táto mamička o tom vie svoje. V jednej domácnosti so štyrmi deťmi prakticky nevie, kde jej hlava stojí, preto jej príhoda mnohých neprekvapí. Zato však určite pobaví. Michelle Taylor, ktorá na TikToku vystupuje ako @meeshylynn, sa nedávno na sociálnej sieti podelila o moment, keď by sa retrospektívne najradšej od hanby prepadla. Video, s ktorým sa určite stotožní každá mamička, sa stalo okamžitým virálom s tisíckami zhliadnutí a lajkov.

Mohlo by ťa zaujímať:

Slováci sa podelili o trápne chvíle, v ktorých by sa najradšej zakopali pod čiernu zem

Na rodičovskom združení len s „jedným okom“

„Práve som odišla z rodičovského združenia,“ hovorí vo videu Taylor, ktorej sa očividne veľmi nedarí implementovať do rodičovských kruhov a snaží sa to zmeniť. „Hovorila som si, že to išlo skvelo. Tento rok konečne dostaneme pozvánky na narodeninové oslavy. Konečne sa budeme chodiť hrávať s ostatnými deckami. Dokázala som to. Dcéra bude na mňa hrdá,“ pokračovala.

@meeshylynn

When you try so hard and fail harder… Why didn’t they tell me?! 🥴 fyp

♬ original sound –

Počas celého prednesu si rukou zakrývala jedno oko a hneď, ako ju spustila, bolo jasné prečo. „Omyl. Boli ku mne milí, lebo im ma bolo ľúto. A tu je dôvod prečo,“ hovorí a ťažko povedať, či potláča smiech alebo slzy. Alebo oboje. Vtedy dala ruku preč a odhalila oko, ktoré na rozdiel od toho druhého špirálu ani linku nevidelo ani z rýchlika. Nuž, aj také veci píše život.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť