Nedeľa 24.10.2021
sk
Kvetoslava
cz
Nina

S príchodom dieťaťa sa toho veľa zmení, preto je nutné urobiť v domácnosti hneď niekoľko dôležitých opatrení. Po prvé, všetko pekné, krehké a vlastne celkovo neobalené v dvoch vrstvách bublinkovej fólie, treba dať na police vzdialené minimálne meter od zeme. Po druhé, treba kúpiť desať balení vzorovaných leukoplastov.

Po tretie, a teda to najdôležitejšie, treba nájsť skrýšu na sladkosti, ku ktorej sa malý satan ani za ten svet nedopátra. A to je teda poriadna makačka. Decko so zdanlivým deficitom cukru sa totiž razom mení na detektíva Columba, naberá schopnosti nindžov a šaolinských mníchov a žiadne miesto mu nie sväté.

Preto na to treba ísť kreatívne. A presne to spravila táto mamička, ktorá sa o svoj nový šikovný rodičovský lifehack podelila na svojom facebooku. Podarilo sa jej totiž nájsť miesto, kde sú všetky jej sladkosti v úplnom bezpečí. Miesto, ktoré detská myseľ neeviduje, ignoruje, z celého svojho vesmíru absolútne eliminuje celú jeho existenciu. Balenie mrazenej zeleniny. 

Tu by sladkosti skutočne nikto nehľadal…

LETS SEE THE KIDS FIND THIS STASH

Gepostet von Maynard Rose am Montag, 21. Oktober 2019

Pamätáš si na tie trpké časy, keď si si celý deň robil chúťky na vanilkovú zmrzlinu, čo ste mali v mraziaku, po vyčerpávajúcom dni v škole si konečne za zvuku zbiehajúcich sa slín otvoril škatuľu… a v nej zamrazený perkelt z minulého roka? Kto by bol povedal, že to funguje aj opačne? Nevieme, zato určite vieme, kto by to nepovedal. Deti tejto mamičky.

Okrem toho, že sú jej dobroty v bezpečí, sa môže tešiť aj zo svojich piatich minút slávy. Jej trik ju totiž vymrštil do sféry rýchlych virálnych senzácií. Príspevok doposiaľ zdieľalo takmer 60-tisíc ľudí a my veríme, že polovica z nich si vzápätí išla kúpiť balíček mrazenej mrkvy. A hádam tá druhá polovica nie sú ich deti.

Zdroj: Maynard Rose / Facebook


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom ale tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť