Mamičke sa podarilo nájsť skvelú skrýšu na sladkosti. Jej deti o nej nemajú ani páru

Na deti treba ísť prefíkane…

Zdroj: Joel Kramer / Flickr

S príchodom dieťaťa sa toho veľa zmení, preto je nutné urobiť v domácnosti hneď niekoľko dôležitých opatrení. Po prvé, všetko pekné, krehké a vlastne celkovo neobalené v dvoch vrstvách bublinkovej fólie, treba dať na police vzdialené minimálne meter od zeme. Po druhé, treba kúpiť desať balení vzorovaných leukoplastov.

Po tretie, a teda to najdôležitejšie, treba nájsť skrýšu na sladkosti, ku ktorej sa malý satan ani za ten svet nedopátra. A to je teda poriadna makačka. Decko so zdanlivým deficitom cukru sa totiž razom mení na detektíva Columba, naberá schopnosti nindžov a šaolinských mníchov a žiadne miesto mu nie sväté.

Preto na to treba ísť kreatívne. A presne to spravila táto mamička, ktorá sa o svoj nový šikovný rodičovský lifehack podelila na svojom facebooku. Podarilo sa jej totiž nájsť miesto, kde sú všetky jej sladkosti v úplnom bezpečí. Miesto, ktoré detská myseľ neeviduje, ignoruje, z celého svojho vesmíru absolútne eliminuje celú jeho existenciu. Balenie mrazenej zeleniny. 

Tu by sladkosti skutočne nikto nehľadal…

LETS SEE THE KIDS FIND THIS STASH

Gepostet von Maynard Rose am Montag, 21. Oktober 2019

Pamätáš si na tie trpké časy, keď si si celý deň robil chúťky na vanilkovú zmrzlinu, čo ste mali v mraziaku, po vyčerpávajúcom dni v škole si konečne za zvuku zbiehajúcich sa slín otvoril škatuľu… a v nej zamrazený perkelt z minulého roka? Kto by bol povedal, že to funguje aj opačne? Nevieme, zato určite vieme, kto by to nepovedal. Deti tejto mamičky.

Okrem toho, že sú jej dobroty v bezpečí, sa môže tešiť aj zo svojich piatich minút slávy. Jej trik ju totiž vymrštil do sféry rýchlych virálnych senzácií. Príspevok doposiaľ zdieľalo takmer 60-tisíc ľudí a my veríme, že polovica z nich si vzápätí išla kúpiť balíček mrazenej mrkvy. A hádam tá druhá polovica nie sú ich deti.

Zdroj: Maynard Rose / Facebook

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Bizarné názvy kapiel, ktoré vzniknú po tom, ako ich preložíš do slovenčiny

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME