Mamičku nepríjemne prekvapila hračka, ktorú našla vo vnútri čokoládového vajca

Rozhodne to bolo poriadne prekvapenie.

Niet pochýb o tom, že hračky v Kinder vajíčkach sa už časom zmenili. Kedysi sme tam mali super postavičky alebo skladačky, s ktorými sme sa vedeli hrať celé dni. Teraz už len málokedy po otvorení čokoládového vajíčka nájdeš hračku, ktorá by ťa potešila.

Podobne sklamaná bola z hračky v čokoládovom vajci aj mamička 15-mesačného syna. Rozhodla sa ho potešiť Kinder vajíčkom, no keď ho otvorila a našla v ňom hračku, tak ostala nemilo prekvapená. Hračka sa skladala z dvoch častí, a to panáčika a balónikov, ktoré má panáčik – kinder vajíčko, držať v ruke.

Všetko by bolo v poriadku, ak by na balónikoch, ktoré vajíčko drží v ruke, neboli tri písmená „K“. Je jasné, že písmená majú byť inicálmi Kinder, no tri písmená KKK pri sebe môžu tiež označovať rasistickú organizáciu Ku Klux Klan.

Ako to naozaj s hračkou bolo?

Kimberley, matka syna, ktorému pôvodne kúpila hračku, sa na tom spočiatku zasmiala. Vyjadrila sa však, že jej príde nevhodné, aby sa syn hral s takouto hračkou. Chápe, že tri písmená K majú naznačovať slovo Kinder, no i napriek tomu si myslí, že je to nelogické, keďže to nevyjadruje názov „Kinder Surprise“.

Bola zvedavá na to, aký mala značka zámer pri vytváraní hračky, preto sa rozhodla kontaktovať Ferrero Rocher, spoločnosť, ktorá kinderká vyrába. Spoločnosť sa vyjadrila, že hračka bola súčasťou oslavy 50. výročia výrobku „Kinder Eggs“, ktoré boli odvtedy už odobraté z trhu a „zničené“.

Spoločnosť sa tiež ospravedlnila, že akýkoľvek priestupok, ktorého sa dopustili dôsledkom toho, ako sa vyzerajú tri písmená K na hračke.

Pôvodne bolo len jedno K

Hračka mala mať pôvodne len jedno písmeno K a jeden balón. Ďalšie dve však pridali, aby mala hračka robustnejšiu štruktúru, pretože na kvalitu a bezpečnosť hračiek kladie spoločnosť podľa ich slov dôrazný význam. Vyjadrili sa tiež, že sa vôbec nemali v úmysle žiadnym spôsobom združovať so skupinou Ku Klux Klan.

Hračka mala byť iba produktom k oslavám 50. výročia, pričom K predstavovalo iniciálu Kinder. Všetky doposiaľ vyrobené vajíčka s týmito hračkami stiahli z trhu a rovnako bola zastavená aj ich výroba. Okrem toho môže každý spotrebiteľ, ktorý obdržal takúto hračku kontaktovať spoločnosť.

@natalka_hesham (https://www.instagram.com/p/BsnRfaZABXe/)

Zdroj: ladbible.com
Titulná fotka: pixabay/wikipedia

Reagujte!
Grr Grr
10
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
18
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Rodina z Moldavy nad Bodvou tvrdí, že sa im na skrini zjavil Ježiš a Satan

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME