Manžel prichystal pre ženu prekvapenie, ktorým ju vytočil do nepríčetnosti

Toto by asi žiadnu ženu nepotešilo.

Zdroj: pexels.com

Po tom, ako prišla Nichola v pondelok domov, čakalo ju tam doslova obrovské prekvapenie. Ktovie, čo sa jej manželovi preháňalo hlavou, keď si zmyslel, že svojej žene prichystá takýto šok. O nevšednom príbehu informoval portál mirror.

V statuse na facebooku sa žena podelila o fotografie prekvapenia, ktoré si na ňu nachystal jej manžel. Keď prišla domov, naskytol sa jej naozaj nevšedný pohľad. Jej kuchyňa bola celá pokrytá vianočným baliacim papierom. Od poličiek, cez skrinky, až po vajíčka v košíku.

Nichola, ktorú jej manžel takto nevšedne prekvapil, svoj zážitok opísala takto: „Môj debilný manžel prišiel s geniálnym nápadom zabaliť nejakú časť kuchyne do baliaceho papiera v rámci tradície Elf on the Shelf. O dve hodiny neskôr, s rozvodovými papiermi na stole, máme zabalenú celú kuchyňu, vrátane ovocia, vajec a dosky na krájanie…“

Nechýbajú aj fotografie tohto skvostného baliaceho umenia. Treba však manželovi uznať, že len máloktorý muž by sa pustil do takéhoto náročného balenia, keďže zväčša má mužské pohlavie problémy s balením darčekov. Tento manžel to už má na Vianoce dokonale natrénované.

Príspevok si za krátky čas vyslúžil veľkú popularitu. V tejto dobe má vyše 49 tisíc zdieľaní, a 55 tisíc komentárov. Mnohí ľudia v komentároch označili manžela za legendu, no našiel sa aj človek, ktorý napísal, že s manželom nedokáže zdieľať jeho nadšenie.

Môžeš si všimnúť aj Elfa položeného na zabalenej kuchynskej linke

V komentároch sa dokonca našla ďalšia podobne zmýšľajúca osoba, ktorá takto svojej dcére zabalila posteľ

Tradícia Elf On The Shelf

Táto tradícia je rozšírená hlavne v Amerike a ja založená na príbehu z knihy Elf On The Shelf. Hovorí o tom, že Santa má svojich elfov pomocníkov, ktorí mu pomáhajú sledovať, či sú deti dobré alebo zlé. V rámci tejto tradície sa preto umiestňuje postavička elfa niekde v dome, ktorý má deti sledovať.

Sú len dve pravidlá: deti sa Elfa nesmú nikdy chytiť a elf sa hýbe iba v noci, keď deti spia. Rodičia elfov preto každú noc premiestňujú na nové miesto. Deti tak každé ráno zisťujú, kde sa elf tentoraz ukryl.

Zdroj: mirror

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Učiteľ prvého stupňa na základnej škole kreslí vtipné momenty zo svojej práce

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME