Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Manželia na TikToku dokazujú, že keď sa dvaja ľúbia, na vzhľade nezáleží

Kvôli ich láske im prichádzajú urážky či dokonca vyhrážky smrťou.


Ako píše aj portál Metro, 28-roční manželia Sienna Keera a George Keywood sú do seba až po uši zaľúbení. Tvoria pár už niekoľko rokov, stále však musia riešiť netaktné či vyslovene nenávistné komentáre.

Sienna je totiž štíhla, pričom George má niekoľko kíl navyše. Mnohí sa teda vyjadrujú v zmysle, že sa zaľúbenci k sebe nehodia (to je ešte jedna z tých miernejších poznámok). Zdá sa však, že Sienna a George si z toho ťažkú hlavu nerobia a prostredníctvom sociálnych sietí dokazujú všetkým neprajníkom, že vzhľad vo vzťahu naozaj nie je dôležitý.

Na Instagrame či TikToku majú solídnu fanúšikovskú základňu a delia sa s ňou o detaily zo svojho života a vzťahu. A ako sa vlastne osobná trénerka dala dohromady so seriálovým hercom? Bolo to vďaka sitcomu People Just Do Nothing, kde si George zahral postavu Craiga.

Sienne sa okamžite zapáčil. Neskôr si ho vyhľadala na Instagrame a kontaktovala ho. No a zvyšok, ako sa hovorí, je história. Ich láska bola mimoriadne silná a tento rok sa ju rozhodli spečatiť aj pred oltárom. Majú spolu jedného syna Olivera.

Odporné urážky a vyhrážanie

„Ľudia ma nazývali zlatokopkou a hovorili, že George by mal myslieť na svoje zdravie,“ zdôverila sa Sienna novinárom o niektorých nepríjemných zážitkoch. „Chceli sme zbúrať stigmu o rôznych veľkostiach tela vo vzťahoch a o tom, že sa nemusíte nutne meniť, aby ste našli lásku a šťastie.“

Dodala, že George je fantastický manžel a vynikajúci otec. Jeho vyššia váha ho vraj vôbec v ničom neobmedzuje. „Ľudia nám posielali vyhrážky smrťou a dokonca sa mi vyhrážali, že ma znásilnia, je to hrozné,“ povedala Sienna.

Cintorín vozidiel z Černobyľu či nekonečná kopa nenoseného oblečenia. To sú najextrémnejšie skládky na svete

Odporúčame prečítať:

Cintorín vozidiel z Černobyľu či nekonečná kopa nenoseného oblečenia. To sú najextrémnejšie skládky na svete

„Prešli sme si odsúdením, len preto, že som väčší,“ uviedol George. „Pritom muži, ktorí majú radi ženy s krivkami, takú nenávisť nedostávajú. Ľudia nedokážu zniesť fakt, že tučný muž má atraktívnu manželku. Láme mi srdce, že dokážu na internete na druhých útočiť, len preto, lebo sú iní.“

Hejterom poslal jasný odkaz: „Nedosiahnete nič tým, že sa budete správať hrozne.“ Sienna dodala, že sa sústredia hlavne na pozitíva vo svojom živote a veľmi ich tiež teší rozrastajúca sa fanúšikovská základňa. Momentálne ich na sociálnych sieťach sleduje takmer milión ľudí. „Aj keď dostaneme nenávistné komentáre, máme väčšiu sledovanosť a viac partnerstiev s rôznymi značkami, takže si to príliš neberieme k srdcu,“ povedala.

George však prezradil, že v poslednej dobe dostávajú nenávistných správ oveľa menej. „Myslím si, že ľudia si začali uvedomovať, že byť hulvátom nikam nevedie,“ zakončil.

@siennakeera

I’m glad I found my soulmate 🥹❤️

♬ Serotonin – Tom Walker

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.