Sobota 29.1.2022
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Dovolenky sa spájajú nielen s oddychom a povaľovaním sa pri mori, ale často aj s poriadnou dávkou dobrodružstva a spoznávaním nových ľudí. Niekedy sa ale tieto udalosti môžu nechtiac zvrtnúť do naozaj neočakávaných smerov. Ako uvádza portál Mirror, podobná situácia sa prihodila aj žene menom Linda, ktorá vyrazila k moru so svojím manželom.

Vo videu na sociálnej sieti TikTok prezradila, že sebe a manželovi kúpila plavky s rovnakým motívom. Zdobili ich obrázky ananásov. Na prvý pohľad nevinná záležitosť, avšak práve kvôli nej sa manželia dostali do trápnej situácie. Niektorí ľudia, ktorí dovolenkovali s nimi, sa k nim totiž správali podozrivo milo a neustále sa im vtierali do priazne. Linda ale nechápala, prečo sa to deje.

@lindajeanw

Oops no one told me ???#notswingers #oops #pineapple #ididntknow #fy

♬ original sound – Funny Tiktoks

Nechtiac dali najavo, že sú swingeri

Potom ale zistila, že ľudia ich zrejme považovali za swingerov. Týmto názvom sa označujú páry, ktoré žijú otvoreným milostným životom a často sa zapájajú do intímnych hier s inými pármi. Táto praktika prebieha za plného súhlasu všetkých zúčastnených a mnohí ju vnímajú ako pozitívne okorenenie vzťahu. Ľudia otvorení swingers praktikám navyše často nosia oblečenie so symbolmi, ktoré to dávajú najavo.

A medzi tieto symboly patria aj motívy najrôznejšieho ovocia. So swingers praktikami sa spájajú najmä ananásy, takže Linda a jej manžel nechtiac ľuďom vyslali signál, že sú podobným intímnym stykom naklonení. Ako ale Linda zdôraznila, to nebol ani náhodou ich prípad. Plavky kúpila čisto preto, lebo im pripadali roztomilé a ani len netušila, že na nich vyobrazený ananás môže mať aj nejaký iný význam. Jej video sa stalo virálnym a momentálne má na konte viac ako 2,8 miliónov pozretí.

Shutterstock

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť