Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.12.2023
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Manželka nemohla ísť na dovolenku. Muž teda zobral vankúš s jej podobizňou

Chlap, ktorého sa treba držať zubami-nechtami.


Čo je to skutočná láska? Keď sa po ceste z práce na hranici mikrospánku ešte zastaví v mekáči, lebo vie, že to jediné, čo máš ešte o kúsok radšej ako jeho, sú hranolky? Alebo keď ti hneď ráno povie, že si pekná, aj keď ti z úst razí aróma mŕtveho holuba vo finálnom štádiu rozkladu a ten puch je všetko, len nie pekný?

To všetko je síce milé, ale predsa sa to dá ešte vyšperkovať. Presne to urobil tento muž z Filipín, ktorému manželka na poslednú chvíľu oznámila, že sa žiadna spoločná dovolenka nekoná. Mohol sa začať paprčiť, apelovať na to, že spoločne strávený čas je pre vzťah dôležitý, namiesto toho sa ale rozhodol konať a šikovne svoju drahú polovičku „naklonoval“.

Keď žena nemá čas, zaskočí ju vankúš

Raymond a Joanne Fortunado mali už nejaký ten piatok zarezervovaný pobyt v obci Coron, Palawan, ktorá patrí k jednej z najpopulárnejších dovolenkových destinácií v rámci Filipín. Tesne pred odchodom im však nečakaná pracovná ponuka urobila značný škrt cez rozpočet. Joanne je modelka na voľnej nohe, a keď práca zavolá, jednoducho musí odpovedať. Aj na úkor vlastnej dovolenky.

Ang sabit! Bow!!! 🙇🏻‍♂️Ayos din pala ganito… tipid!Char! Haha✌🏻🤣

Posted by Raymond Tan Fortunado on Thursday, July 7, 2022

Od leteniek až po ubytovanie, všetko bolo vybavené a bola by škoda investované peniaze prakticky spláchnuť do záchoda. Napokon teda Raymond išiel sám. Teda, sám ako sám – namiesto manželky mu robil spoločnosť vankúš s jej podobizňou. A pán si dal záležať, že si to vyvolený vankúš užije naplno.

Hotelové raňajky v podobe švédskych stolov, nákup suvenírov, posedenie pri zmrzline či prechádzka po pláži, atrapu svojej manželky zobral, kam mohol. Teda všade. Filipínec celú cestu s netradičným „parťákom“ zdokumentoval na svojom facebookovom profile a z jeho príspevku sa stal okamžitý virál. Momentálne má viac ako 20-tisíc lajkov a 16-tisíc zhliadnutí.

Manželka nemohla ísť na dovolenku. Muž teda zobral vankúš s jej podobizňou
Shutterstock

Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.