Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Manželku Karlosa Vémolu môžeš spoznať bez zábran. Ľudí láka na osobné stretnutie, účtuje si za to pekný balík

Lela sľubuje, že každý človek z jej tímu sa bude záujemcom venovať a zodpovie všetky ich otázky.


Každý z nás v mladosti zažili situáciu, keď chcel svoju obľúbenú celebritu stretnúť naživo. Manželka Karlosa Vémolu Lela sa rozhodla fanúšikom toto prianie splniť. Ako sama tvrdí, denne dostávala veľa správ a mrzí ju, že nedokáže všetkým odpovedať. Práve preto si pre svojich obdivovateľov vymyslela Brunch s Lelou.

„Môžete sa tešiť na úžasné jedlo a drinky počas celej doby so mnou. A nie len to – konečne budete mať možnosť ma spoznať bez zábran. Veď sami usúdite, že som ako každá z vás,“ uvádza Lela o svojom brunchi na sociálnej sieti.

Za to, že ju budú môcť ľudia spoznať osobne a bez zábran, si Lela účtuje 5 000 českých korún, čo je v prepočte približne 202 eur. Okrem nej budú môcť fanúšikovia stretnúť celý jej tím ľudí, ktorí s ňou pracujú – fotografa, stylistku, vizážistku a podobne.

Mohlo by ťa zaujímať:

Lela Vémola v ringu? Dostala ponuku na zápas, takto na ňu zareagovala

„Keď máte radi speváka, kúpite si lístok na jeho koncert, keď máte radi herca, idete na divadelné predstavenie a zaplatíte si lístok, môj muž zápasí, chcete ho vidieť, zaplatíte si lístok. Ja som bývalá modelka a influencerka a dostala som veľa dotazov na osobné stretnutie so mnou, preto som vymyslela svoj originálny Lela brunch,“ približuje projekt na svojej sociálnej sieti.

Lela ďalej tvrdí, že okrem raňajok a drinkov čaká na fanúšikov tombola a tiež spoločné fotenie. Sľubuje, že každý človek z jej tímu sa bude záujemcom venovať a zodpovie všetky ich otázky. Spoločné raňajky sa uskutočnia 2. decembra v Prahe.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.