Manželský pár cestuje po svete nahý a snaží sa šíriť myšlienku nudizmu medzi mladými ľuďmi

Obávajú sa, že nudizmus časom vymizne.

Zdroj: n_wanderings / instagram.com

Rozmýšľal si niekedy nad tým, že by si chodil všade nahý? Presne to je dennou rutinou páru, o ktorom píše portál Unilad. Dvojica inklinuje k nudizmu a snaží sa šíriť túto myšlienku aj medzi mladými ľuďmi.

Nahota ako životný štýl

Nick a Lins cestujú po svete nahí a dúfajú, že sa im prostredníctvom ich cestovateľského blogu podarí spropagovať nudizmus. Okrem neho majú aj instagramový účet, kde sa delia s príhodami zo svojho života bez šiat.

Ich vášeň pre nahotu sa začala pred rokmi, keď navštívili wellness. Do sauny museli vstúpiť úplne nahí, bez plachty. Keďže sa im to veľmi zapáčilo, začali saunu navštevovať častejšie. Nahotu si zamilovali napokon až tak, že sa stala ich životným štýlom a aj zamestnaním. Ambiciózna dvojica začala časom organizovať dovolenky pre nudistov, a tak sa im podarilo spojiť ich dve najväčšie spoločné vášne – cestovanie a nahotu.

Jednoduchší život

Fakt, že nenosia oblečenie, je podľa nich veľkým zjednodušením života. Nemusia sa totiž zamýšľať napríklad nad tým, v čom majú dobrý zadok a ktoré plavky im viac pristanú. Podľa nich je to tiež veľmi praktické, lebo nahé telo sa usuší skôr, ako keď má na sebe plavky. Taktiež odmietajú ísť do bazénu, ak v ňom nemôžu plávať nahí.

Málo prístupných informácií

Hlavnou myšlienkou ich práce je, aby ukázali aj mladým ľuďom, že nudizmus nie je len niečo pre prívržencov hippies alebo starých ľudí, ale životný štýl, pomocou ktorého si človek môže život vychutnávať ešte intenzívnejšie.

Aby sa vyhli zbytočným faux pas na cestách, snažili sa predtým zistiť čo najviac informácií, no zistili, že na internete je veľmi málo stránok, ktoré sa venujú tejto problematike. Preto sa to rozhodli zmeniť. Od začiatku blogovania o nudistickom cestovaní začala dvojica dostávať správy a e-maily od iných ľudí v ich veku, ktorí im ďakujú za pomoc pri oboznamovaní sa s nudizmom.

Boja sa, že nudizmus vymizne

Počas svojich ciest mali Nick a Lins možnosť zistiť, ako sa nudizmus líši v jednotlivých kútoch sveta, a tiež prišli na to, že nahotu častejšie praktizujú staršie generácie v USA a Európe. Obávajú sa však, že by sa nudizmus mohol úplne vytratiť, ak v ňom mladšie generácie nebudú pokračovať, a aj preto začali s edukáciou mladšej generácie v tejto oblasti.

Ich instagram je plný fotiek z ich bežného nahého života

Zdroj: Unilad

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
11
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Umelec sa pomocou dokonalého mejkapu dokáže zmeniť na akúkoľvek celebritu či filmovú postavu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME