Manželský pár sa postavil demonštrantom so zbraňami v rukách. Ken & Karen sa okamžite stali meme

Kým budú v Amerike zúriť demonštrácie, núdzu o memes mať určite nebudeme.

Zdroj: Profimedia

V posledných týždňoch nás Spojené štáty americké bez prestávky zásobujú bizarnými správami a exemplárnymi príkladmi ľudského idiotizmu. Podaktoré výjavy z amerických ulíc si jednoducho žiadajú, aby sa z nich stalo internetové meme.

Obyvatelia St. Louis boli vytočení arogantným správaním miestnej starostky Krewsonovej. Tá na drzovku zverejnila mená a adresy všetkých obyvateľov, ktorí od nej požadovali reformu policajného zboru. Dav asi 500 protestujúcich sa svoju nespokojnosť rozhodol vyjadriť pochodom priamo pred vilu starostky v uzavretej luxusnej štvrti, informuje Heavy.

Nahnevaní demonštranti vstúpili do Portland Place, kam sa len výnimočne dostane niekto, kto nie je miestny obyvateľ. Príchod nevítaných hostí vyvolal, samozrejme, obrovský rozruch a pred jedným z palácov dav čakala rozzúrená dvojica, ktorá svoj pozemok bránila so zbraňami v rukách.

Manželia vo vyššom veku dali všetkým jasne najavo, že sa nachádzajú na súkromnom pozemku a nie sú tam vítaní. Pištoľ a puška sú vždy dostatočne presvedčivý argument, keď chceš druhému ukázať, že by sa mal stiahnuť. Vďaka ukážke výnimočne boomerskej energie si dvojica vyslúžila na internete prezývku Ken & Karen.

V skutočnosti ide o Marka a Patriciu McCloskeyovcov, úspešných a nesmierne bohatých právnikov, špecializujúcich sa na úrazy. Paradoxne, ak si všimneme spôsob, ktorým Patricia manipuluje so zbraňou, je takmer zázrak, že si sama žiaden úraz nespôsobila.

To, čo manželia predviedli, môže byť podľa trestného poriadku štátu Missouri považované za prečin ohrozovania zbraňou. Napriek všeobecne rozšírenej predstave ani v USA nie je povolené len tak hocikedy vytasiť zbraň. Keďže sa ale bavíme o úspešných právnikoch, je vysoká pravdepodobnosť, že sa im podarí pred súdom obstáť. Čomu sa ale McCloskeyovci nevyhli, je nechcená sláva, za ktorú vďačia memes znázorňujúcim ich ozbrojené vystúpenie.

Zaujímavé je, nakoľko sa jednotlivé memes rozchádzajú v názoroch na dvojicu. Niektoré memes manželov znázorňujú ako nezodpovedných mamľasov, ktorí mohli ohroziť ľudské životy. Rovnako veľa príspevkov ich zasa stavia do roly hrdinov druhého dodatku americkej ústavy, ktorí so zbraňou v ruke bránia svoj majetok.

View this post on Instagram

Coming soon. Follow @the_pottcast

A post shared by The Pottcast (@the_pottcast) on

View this post on Instagram

#kenandkaren #2A #democrats 😂

A post shared by Jared Hempfield (@jared.hempfield) on

View this post on Instagram

#Ken is coming to theaters soon #kenandkaren

A post shared by A Guy Thing Podcast (@aguythingpodcast) on

View this post on Instagram

H Double O A 7

A post shared by Karmalo Chameleon (@darkerthememe_sweeterthejuice) on

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
44
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nezvyčajná srsť tohto jazvečíka z neho robí hviezdu internetu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME