Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Marcela z Ruže pre nevestu s novým mužom. Na svadbe sa ukázala so súťažiacim z inej reality šou

Extravagantná Marcela sa ukázala po boku známeho muža.


Marcela Dolniaková patrila v prvej sérii reality šou Ruža pre nevestu medzi tie extravagantnejšie súťažiace. Ženích Tomáš Tarr mal pre ňu slabosť už od začiatku.

Aj keď víťazkou šou sa stala Petrana, ich vzťah dlho netrval a onedlho tvoril Tomáš pár práve s Marcelou. Aj im to však po nejakom čase stroskotalo, no obaja zostali kamarátmi a zvyknú sa spolu ukázať na nejakej akcii. Naposledy sa však Marcela ukázala v spoločnosti iného muža a ide o súťažiaceho zo známej reality šou, píše denník Plus JEDEN DEŇ.

Vyzerá to však tak, že Tomáš by sa druhej šanci s Marcelou nebránil. „Momentálne sme kamaráti, takto to malo byť, sme v kontakte, sme tu jeden pre druhého, ale čo bude v budúcnosti, možno… Neviem, čo bude zajtra. Možno jedného dňa áno,“ povedal denníku ešte tento rok v apríli. 

Marcela však minulý víkend robila spoločnosť na svadbe inému mužovi. Špeciálny deň si užila so súťažiacim z Farmy Matúšom Mrážikom. Zverejnili spoločnú fotku bok po boku a Matúš pridal aj video z auta, v ktorom si spolu spokojne pospevujú.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.