Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.6.2023
sk
Žaneta
cz
Laura

Marian Kotleba vidí na eurobankovkách samotného diabla. Jeho video baví slovenský internet

Kontroverzný politik neprestáva šokovať.


Strana ĽSNS spolu s jej šéfom Marianom Kotlebom sa zrejme opäť do parlamentu nedostane. Poukazujú na to viaceré tohtoročné prieskumy, v ktorých výrazne zaostáva za potrebnou päťpercentnou hranicou. Marian Kotleba aj napriek tomu stále dokáže urobiť poriadny rozruch. Ak nie v parlamente, tak minimálne na internete.

Najnovšie nahral na sociálne siete video, v ktorom odhalil „veľkú konšpiračnú teóriu“. Na papierových eurobankovkách vidí samotného diabla a ďalšie symboly, ktoré mu nedajú spávať. Vo videu hovorí, že pred dvomi rokmi sa na východe Slovenska v jednom kláštore stretol s istým mníchom.

Kotlebovi vraj utkvel v hlave jeho výrok: „Bránou prichádza diabol.“ Spätne si naň spomenul, keď zbadal, ako sa niekto na internete hrá s eurovými bankovkami a našiel na nich „zaujímavú vec“. Na prednej strane eurobankovky sa podľa jeho slov nachádza brána – portál a na zadnej strane zase most a oblúky.

Následne bankovky poskladá a priloží ich k zrkadlu. Kotleba v nich vidí diabla, ktorý prichádza bránou. „Mal som naozaj dosť, keď som to zbadal,“ povedal.

Diabolská tvár na európskom platidle

„Na stovke je to najbrutálnejšie, vidno to napriamo – diabolská tvár ukrytá v eurobankovkách.“ Kotleba upozornil, že Európska únia presadzuje zvrátené a diabolské hodnoty. Tieto hodnoty vraj nielen kresťan, ale aj každý normálny človek musí jasne odmietnuť. „Priamo na bankovkách, ktoré prúdia rukami všetkých obyvateľov Európskej únie, je skrytá tvár diabla, výraz diabla,“ rozhorčoval sa ďalej Kotleba.

Mohlo by ťa zaujímať:

Videli sme nové priestory Eurovea ešte pred ich otvorením. Najväčším lákadlom je Primark, takto to tam vyzerá

Je presvedčený, že nejde o náhodu. „Myslím, že Slovensko diablovi slúžiť nechce a aj to je jeden, aj keď len duchový dôvod na to, aby sme z Európskej únie odišli,“ dodal na záver s tým, že cez diabolské peniaze chcú vraj ovládnuť naše životy. Kotleba Slovákov vyzval, aby presadzovali myšlienku odchodu z Európskej únie.

Video sa stalo virálnym, dokonca zabodovalo aj u našich českých susedov. Publikum sa okamžite rozdelilo na dva tábory. Prvým sú Kotlebovi voliči a tí, ktorí uverili obsahu jeho videa. Väčšiu skupinu však tvoria ľudia, ktorí si z toho robia srandu a zároveň krútia hlavou.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje