Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Máš jedinečnú šancu vidieť Ronalda na Slovensku. Poponáhľaj sa, lístky budú vypredané veľmi rýchlo

Kto skôr príde, ten skôr berie.


Slovenský futbalový zväz informoval všetkých fanúšikov, že predaj vstupeniek na septembrové kvalifikačné zápasy na EURO 2024 s Portugalskom sa spustí 27. júna 2023 od 11. hodiny. Kúpou lístka si tak zaistíš miesto na obe stretnutia našej reprezentácie, ktoré sa uskutočnia na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave. K vstupenkám sa preklikáš cez tento odkaz.

Slováci momentálne hrajú o postup v kvalifikačnej skupine J. Po štyroch stretnutiach majú na svojom konte desať bodov, čo im zatiaľ stačí na druhé postupové miesto práve za Portugalskom. Našich fanúšikov najviac láka možnosť vidieť hviezdneho Ronalda, preto je jasné, že lístky na toto stretnutie sa vypredajú takmer okamžite.

Titan, ponorka, Titanic, simulácia, video

Mohlo by ťa zaujímať:

Simulácia odhalila, čo sa stalo s ponorkou smerujúcou k Titanicu. Takto vyzerali posledné sekundy

Kto postúpi na EURO 2024?

Hlavný šampionát sa začne až 14. júna 2024, no postúpia naň len tie medzinárodné tímy, ktoré budú úspešné v kvalifikácii. V nej bojuje o postup 53 z 55 členských tímov UEFA v 10 rôznych skupinách. Na EURO postúpia prvé dva štáty z každej z nich, teda len 20 mužstiev.

Ronaldo v nej strelil zatiaľ päť gólov a teraz si s ním bude musieť poradiť aj naša obrana. S Portugalcami si zmeriame sily už 8. septembra.


Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.