Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 15.6.2024
sk
Vít
cz
Vít
, Vítek

Máš pocit, že máš príliš riedke vlasy? Ženy z Číny prišli s bizarným riešením

Pomáhajú si šupou z tohto ovocia.


Drdol je zákerný účes. Ženy na sociálnych sieťach v ňom vyzerajú ako bohyne, no kedykoľvek sa ho snažíš vykúzliť na vlastnej hlave, dopadne to katastrofou. Zrazu čelíš skutočnosti, že máš presne tri vlasy a s tými veľa vody teda nenamútiš. Našťastie, máme tu Číňanky, ktoré majú na každý beauty problém okamžité riešenie.

Štandardy krásy v ázijských krajinách sú úplne iný level. V Japonsku, Severnej Kórei či Číne sa od nežného pohlavia očakáva bezchybný vizuál a miestne obyvateľky sú kvôli nemu ochotné spraviť čokoľvek. Nedávno sme tu mali lepenie umelých pupkov, ktoré má vytvoriť ilúziu dlhších nôh, teraz ti predstavíme nevšedný „tuning“ koruny krásy.

Čínu zachvátil šialený trend

Psychologička Candise Lin na svojom Instagrame predstavila šialený nový trend, vďaka ktorému si čínske ženy nemusia robiť kvôli riedkym vlasom vrásky. K plnému drdolu im dopomáha značne bizarná pomôcka – šupa z grepu či pomela. Ženy si túto „helmu“ narazia na hlavu a následne ju prekryjú vlasmi.

„Vďaka tejto pomôcke vyzerajú ich vlasy hustejšie, vďaka hustejším vlasom vyzerá zase ich tvár menšie,“ hovorí vo videu Candise. Zároveň dodáva, že celá hlava takto pôsobí okrúhlejšie, čo sa v krajine považuje za ideál. Niektoré ženy dosahujú podobný efekt injekciami vstrekovanými priamo do lebky. Tento trik je predsa o čosi menej invazívny.

Video zožralo viac ako 70-tisíc lajkov, ľudia v komentároch však boli značne zmätení. „Nie je to nebezpečné? Pomelo a grep patria medzi citrusové ovocia… ako to, že im to nevyžerie hlavu?“ spýtal sa niekto. „Existovať v takejto náročnej spoločnosti musí byť vyčerpávajúce,“ poznamenal zase ktosi iný. Súhlasíš?

Máš pocit, že máš príliš riedke vlasy? Ženy z Číny prišli s bizarnými riešením
Shutterstock

Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.