Máš rád slovenskú prírodu? Uži si toto leto dovolenku na Slovensku a získaj ďalšiu

Spoznávanie krásnych kútov Slovenska ti prinesie kopec zážitkov aj šancu vyhrať super cenu.

Zdroj: Tatratea

Situácia vo svete je, žiaľ, taká, aká je, a mnohí z nás sa preto tento rok nedostanú na zahraničnú dovolenku. Každá kríza zároveň predstavuje príležitosť, a preto by sme mali leto využiť na objavovanie krás nášho Slovenska. Ponúka toho naozaj veľa.

Krajina skrytých pokladov

Mnohí ľudia na Slovensku sú presvedčení, že dovolenka nie je dovolenka, pokiaľ nie je v zahraničí. Takýmto uvažovaním pripravujú sami seba o množstvo jedinečných dobrodružstiev, ktoré by mohli zažiť bez zdĺhavého cestovania. Pritom si u nás na svoje zaručene príde každý, či už miluje mesto, alebo hory, aktívny oddych, alebo leňošenie.

Len málo krajín si môže povedať, že takmer každá dedinka či mesto ukrýva nejaký kaštieľ, hrad, zámok, unikátny kostol alebo výnimočnú technickú pamiatku. Možno práve preto, že to považujeme za samozrejmosť, to nie vždy vieme adekvátne doceniť.

Je potrebné nejako zvlášť upozorňovať na krásy slovenskej prírody? Fakt, že na našom malom Slovensku máme 9 národných parkov, hovorí sám za seba. Nájdeme tu majestátne končiare, husté pralesy, močiare a mokrade, rozsiahle polia, vzácne živočíchy a rastliny, jaskynné systémy, a dokonca aj piesočné duny. Stačí prejsť pár kilometrov a natrafíš na toto všetko.

S Tatratea po Slovensku

Spoločnosť Tatratea si je vedomá obrovského potenciálu turizmu na Slovensku, a preto pripravila súťaž, ktorá nám pomôže spoznať krásy domoviny a znova nakopnúť slovenský cestovný ruch. Tatratea vie, že návštevu Tatier, Veľkej Fatry či Banskej Štiavnice si môžeš vychutnať rovnako (alebo aj viac), ako vyvaľovanie na exotickej pláži. Akoby samotný zážitok z výletu nebol dostatočná odmena, Tatratea ti ponúka možnosť získať atraktívnu výhru.

Tatratea

Pravidlá súťaže sú úplne jednoduché: kúp si fľašku Tatratea, vezmi si ju na nejaké krásne miesto na Slovensku, odfoť sa s ňou a fotku pridaj na svoj Instagram. Príspevok označ hashtagom #statrateaposlovensku, a keď ťa účet @tatratea_sk repostne, si zapojený do súťaže. Naozaj to zvládne každý.

Šťastný výherca môže získať výlet v Tatrách s ubytovaním a návštevou aquaparku pre 2 osoby na 2 noci. Zapojiť sa môže každý, kto má minimálne 18 rokov a verejný profil na Instagrame. Môžeš pridať viac príspevkov. Súťaž potrvá od 6.7.2020 do 30.9.2020. Všetky informácie ohľadom súťaže nájdeš na www.tatratea.com/sk

Tatratea

Tento obsah vznikol v spolupráci s KARLOFF s.r.o.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
13
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
25 zaujímavých porovnaní rôznych vecí, ktoré ťa úprimne šokujú

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME