Máš už po 25-ke a ešte stále si single? Tak toto zaručene poznáš!

Najmúdrejšie tipy a triky z tvojho okolia…

Naše mamy sa vydávali v osemnástke a v 30-tich rokoch už mali deti v školách. S otcom sa spoznali kdesi vo fabrike alebo na zbere jabĺk a tak si povedali, že to spolu skúsia. Amen. No dnešná doba priniesla neobmedzené možnosti pri zoznamovaní a keďže je ich až príliš veľa, často sa stáva, že si niekedy nevieme vybrať a stále hľadáme niečo lepšie. Neuspokojíme sa s ,,málom“ a pri prvej príležitosti utekáme zo vzťahu. Veď načo sa ďalej trápiť ak to nefunguje, je ďalších xy ľudí, s ktorými by sme to mohli skúsiť znova. Spokojne si žijeme náš slobodný život, v ktorom nám ale veľmi chýba láska a zažívame aj tieto veci…

Fotky s opačným pohlavím

Žena nemôže mať kamarátov a ani muž kamarátky. Každý jedinec v tvojom okolí je tvoj nový objav alebo potencionálny partner. Rodina a kamaráti hneď vyzvedajú, kto to je a ako by ste sa k sebe náramne hodili a akí ste zlatí. Komentujú srdiečkami alebo vetou ,,no konečne!“ No vysvetli tete Marike, že je to len kolega z práce. A keď za krátky čas uzrie svetlo sveta ďalšia fotka s iným, Boh ťa chráň! To nemôžeš byť taká prelietavá, veď čo si o tebe budú ľudia myslieť.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/nicki-minaj-ZrwVoCopBYyK4)

Chlapi chcú mladé…

No ak sa teraz nevydáš, kto ťa už len bude chcieť? Chlapi chcú mladé a pekné ženy a tebe aha, už pomaly vidno vrásky a ani tvoje telo už na tom nie je lepšie. Spamätaj sa, žena! Mala by si sa udržiavať vo forme, investovať do drahších krémov a zdravo sa stravovať, aby si si niekoho našla. Pretože krása je viac než tvoja osobnosť, inteligencia a humor. No a chlapi po takej 30-ke to nemajú o nič jednoduchšie. Majú už len tri možnosti:

  • Navždy single a čudák, lebo ak ho doteraz žiadna nechcela, bude na tom asi niečo divné
  • Škaredá žena, lebo tie pekné sa už minuli
  • Slobodné mamičky, ktorých neúrekom pribúda
giphy.com (https://giphy.com/gifs/ZyeVnZRh6WRFe)

Kariéra nie je všetko

Je super, že máš vyštudované školy, začala si makať a si sebestačná, ale zlatko vieš ty vôbec variť? No nie, lebo si na to nikdy nemala čas. Nebolo by lepšie tráviť menej času v práci? Vieš, ísť von a s niekým sa zoznámiť. Veď ti už isto tikajú biologické hodiny, azda nebudeš rodiť v štyridsiatke. To už je rizikové tehotenstvo a deti sú naša budúcnosť.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/disney-tangled-rapunzel-133DHwxKoFPXpe)

Všetky tvoje kamarátky…

Sú povydávané, majú deti a zázemie a ty stále nič. Nie je ti to trápne chodiť po samých krstoch a svadbách? Mala by si sa už obliekať trošku na svoj vek a skrotiť hormóny, veď nemusíš byť stále taká vyzývavá. Potom sa čuduješ, že sa ti už Lenka neozvala, veď jej muž na tebe mohol oči nechať. Ak by si už bola vydatá a mala deti, tiež by si už chodila len v teplákoch. A to musíš toľko piť? Ak sa nevydáš teraz, ostaneš na ocot alebo ti ostane už len nejaký truľo. Dobrí chlapi sa veľmi rýchlo míňajú.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/cheezburger-love-fail-2LFSaObCBweD6)

Nemal/a si…

Prečo ste sa rozišli? Veď ten bol ideálny, bol dobrý a mal ťa rád. Veď nemôžeš teraz zakaždým zutekať a čakať, že po teba príde princ na bielom koni. Už si konečne uvedom, že mladšia nebudeš a že nik nie je dokonalý. Že ťa nevedel nikdy podporiť, uprednostňoval kamarátov a často ste sa hádali? No je tam toho. Mala si s ním ostať. Že rozťahovala nohy kade tade a nevedela variť? No a čo, ale ľúbila ťa ako koňa a aké pekné deti by ste mali!

giphy.com (https://giphy.com/gifs/lonely-i-miss-you-come-back-3o6vXUgk6M0h07MnuM)

Pretvárka

Netráp sa, že nikoho nemáš, to je v pohode. Čochvíľa ti niekto vstúpi do života a bude to láska na celý život, hlavne to nerieš a nepočúvaj drísty okolia. Tento vek je perfektný, si ešte mladá/ý a tak cestuj kým môžeš, spoznávaj kým môžeš, makaj na sebe kým môžeš a užívaj si život, tak ako najlepšie vieš. ( Tak o túto/tohto tu už nik nezakopne!)

giphy.com (https://giphy.com/gifs/new-girl-schmidt-question-wooMSWlvPGEBG)

Titulná fotka: wikimedia.org

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nedávna štúdia dokazuje, že alkohol môže zlepšiť vašu komunikáciu v cudzích jazykoch!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME