Mäsiar vs. polícia: mužom zákona sa nepáči, že predáva „nadržané klobásy“

Britský mäsiar láka zákazníkov dvojzmyselnými reklamnými sloganmi, nie všetkým to je však po chuti

Sex predáva. A je úplne jedno, či ste krajčír, kaderník alebo mäsiar, toto heslo sa dá aplikovať na všetky remeselné odvetvia. Svoje o tom vie aj britský mäsiar z mesta Leek, ktorý stavil v predaji na istotu a celú svoju marketingovú stratégiu vystaval okolo perverzností. V ponuke jeho malého mäsiarstva nájdete napríklad nadržané klobásy či kurence s bujarým poprsím a množstvo iných slovných hračiek, pri ktorých si nepochybne spomeniete na svoje posteľné radovánky. Nie všetkým sú jeho nápisy po vôli.

telegraph.co.uk (https://www.telegraph.co.uk/news/2018/04/30/butcher-told-police-take-saucy-signs-even-though-no-one-complained/)

Prekvapivo nejde o žiadne dámy v preddinosauriom veku, ktoré by „vulgárne“ pútače zhadzovali barličkami, ani silno veriace mamičky, ktoré by pri prechádzaní okolo obchodu zakrývali oči sebe i deťom. Pete Lymer, šikovný mäsiar, čo predáva svoj tovar erotikou, má problémy s mužmi zákona. Tí sa začali ozývať počas vianočných sviatkov, ktoré majú byť podľa ich slov sviatkami pokoja a rodiny, nie „klobásových penisov“ a „kuracích ceckov“.

telegraph.co.uk (https://www.telegraph.co.uk/news/2018/04/30/butcher-told-police-take-saucy-signs-even-though-no-one-complained/)

Kedže Pete nie je žiadny rebel ani deviant a rozhodne nechcel mať problémy, svoje cedule dal preč. To, čo sa však stalo potom, pravdepodobne nečakal. „Ľudia sa začali búriť. Stále sa chodili pýtať, prečo už nemám na ceduliach svoje vtipné výroky. Chceli ich naspäť,“ hovorí mäsiar a ďalej dodáva, že nejeden zákazník mu povedal, že jeho humorné prirovnania údenín k pohlavným orgánom im zakaždým zlepšili deň. A tak, hoci Pete o sebe tvrdí, že nie je konfliktný typ, nie je rozhodne ani idiot, aby svojim verným zákazníkom nevyhovel. Vyložil teda tabule naspäť tam, kde boli predtým. Ľudia sú spokojní a pobavení, mäsiarovi idú obchody a zelení sa napokon predsa len dovtípili, že trochu humoru a erotiky ešte nikdy nikoho nezabilo.

twitter.com (https://twitter.com/Jo_cullo/status/718769179290116100)

Zdroj: telegraph.co.uk
Titulná fotka: telegraph.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Prípady, kedy ľudia chceli ušetriť na ubytovaní a príliš sa to nevyplatilo


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME