Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Matka chcela dcére pomôcť nájsť partnera. Pre záujemcov vytvorila veľký bilbord s jej fotografiou

Dcére chce pomôcť nájsť toho pravého.


Matka sa rozhodla pomôcť svojej dcére v hľadaní partnera. Ako píše portál LADbible, 61-ročná Beth Davis z amerického Bostonu vytvorila obrovský bilbord s fotkou jej 30-ročnej dcéry Molly a umiestnila ho priamo na Times Square v New Yorku.

Čo ju k tomu ale viedlo? Ako Beth prezradila, nedávno jej diagnostikovali rakovinu prsníka. S touto zákernou chorobou už raz bojovala a vtedy sa jej podarilo vyhrať. Teraz si však nie je vôbec istá tým, koľko času jej ostáva a zo všetkého najviac si praje vidieť svoju dcéru šťastnú.

Chcela sa tým svojej dcére odvďačiť

So svojimi plánmi ju, pravdaže, dopredu oboznámila a Molly súhlasila. Beth jej najprv vytvorila profil v aplikácii Wingman, ktorá do procesu výberu partnera/partnerky zapája aj rodinných príslušníkov či priateľov. Keď sa zakladateľka aplikácie Tina Wilson dozvedela o Bethinej snahe, rozhodla sa priložiť ruku k dielu a pomohla jej vytvoriť veľký bilbord, ktorý umiestnila na Times Square.

„Molly s nami vždy nezištne trávila veľa času. Minulý rok si vzala dovolenku a odletela na Nový Zéland, kde mi diagnostikovali rakovinu,“ uviedla Beth pre novinárov. „Jej spoločenský život tiež narušil covid, takže som jej chcela pomôcť nájsť niekoho výnimočného.“

Dodala tiež, že Molly je nesmierne inteligentná, vtipná a optimistická. „Vždy v každom vidí len to dobré a naozaj sa snaží pozitívne vplývať na životy ostatných,“ povedala. Samotná Molly sa vyjadrila, že jej ideálny partner by mal mať hlavne zmysel pre humor.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť