Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Uspať uplakané bábätko je niekedy skutočná fuška, to ti potvrdí každý rodič. Napriek tomu existujú overené triky, ako na to. Ako píše aj portál Mirror, jeden z nich vyskúšala 29-ročná Karina Missen z Nového Zélandu. Netušila však, že tým na seba vrhne tieň podozrenia svojich susedov.

Karina sa pokúsila svoje dvojmesačné dieťa uspať jednoducho: proste s ním v aute jazdila v kruhu tou istou trasou. To ale neušlo pozornosti susedov, ktorí si všimli, že na ulici je automobil, ktorý sa pohybuje naozaj podozrivo.

@karina.missen

Baby Sleep advice from strangers Part 1 #momlife #validationfromstrangers #fyp #foryoupage #part1

♬ Thank You for the Advice – The Motern Media Holiday Singers

Zvažovali, či majú volať políciu

Susedom sa zdalo, akoby po ulici v aute dookola krúžili nejakí kriminálnici a obzerali si terén. Obyvatelia dokonca svoje obavy zdieľali v jednej lokálnej facebookovej skupine. „Toto auto prešlo po Capper Crescent sedemkrát za posledných desať minút. Mám zavolať políciu? píše sa v pôvodnom príspevku.

Vo vzájomnej diskusii rozoberali možnosť, kto auto môže šoférovať a čo majú susedia vlastne robiť. „Vytiahnite mobil a ukážte tým ľuďom v aute, že si ich natáčate,“ navrhol jeden z používateľov. „Nespustite ich z očí a odpíšte si poznávaciu značku. Mali by si ich preklepnúť policajti,“ radil druhý.

@karina.missen

When Dad tries to do parenting admin.. #momlife #fyp #dadlife #foryoupage #ohno

♬ Oh No – Kreepa

Keď sa o týchto podozreniach konečne dozvedela aj Karina, diskutujúcim okamžite odpísala: „Prepáčte, to som bola ja! Moje dvojmesačné dieťa zaspalo v aute.“ Neskôr sa vyjadrila, že ani len netušila, že jej ulica je taká aktívna a plná pozorných susedov. „Je to upokojujúce, že sa ľudia dívajú. A zároveň je to aj vtipné,“ dodala. S celou historkou sa pochválila aj na svojom účte na sociálnej sieti TikTok.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť