Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 16.6.2024
sk
Blanka
, Bianka
cz
Zbyněk

Uspať uplakané bábätko je niekedy skutočná fuška, to ti potvrdí každý rodič. Napriek tomu existujú overené triky, ako na to. Ako píše aj portál Mirror, jeden z nich vyskúšala 29-ročná Karina Missen z Nového Zélandu. Netušila však, že tým na seba vrhne tieň podozrenia svojich susedov.

Karina sa pokúsila svoje dvojmesačné dieťa uspať jednoducho: proste s ním v aute jazdila v kruhu tou istou trasou. To ale neušlo pozornosti susedov, ktorí si všimli, že na ulici je automobil, ktorý sa pohybuje naozaj podozrivo.

@karina.missen

Baby Sleep advice from strangers Part 1 #momlife #validationfromstrangers #fyp #foryoupage #part1

♬ Thank You for the Advice – The Motern Media Holiday Singers

Zvažovali, či majú volať políciu

Susedom sa zdalo, akoby po ulici v aute dookola krúžili nejakí kriminálnici a obzerali si terén. Obyvatelia dokonca svoje obavy zdieľali v jednej lokálnej facebookovej skupine. „Toto auto prešlo po Capper Crescent sedemkrát za posledných desať minút. Mám zavolať políciu? píše sa v pôvodnom príspevku.

Vo vzájomnej diskusii rozoberali možnosť, kto auto môže šoférovať a čo majú susedia vlastne robiť. „Vytiahnite mobil a ukážte tým ľuďom v aute, že si ich natáčate,“ navrhol jeden z používateľov. „Nespustite ich z očí a odpíšte si poznávaciu značku. Mali by si ich preklepnúť policajti,“ radil druhý.

@karina.missen

When Dad tries to do parenting admin.. #momlife #fyp #dadlife #foryoupage #ohno

♬ Oh No – Kreepa

Keď sa o týchto podozreniach konečne dozvedela aj Karina, diskutujúcim okamžite odpísala: „Prepáčte, to som bola ja! Moje dvojmesačné dieťa zaspalo v aute.“ Neskôr sa vyjadrila, že ani len netušila, že jej ulica je taká aktívna a plná pozorných susedov. „Je to upokojujúce, že sa ľudia dívajú. A zároveň je to aj vtipné,“ dodala. S celou historkou sa pochválila aj na svojom účte na sociálnej sieti TikTok.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.