Matka kúpila synovi ovečku na vianočné predstavenie. Zistilo sa, že ide o hračku pre dospelých

Ovečka bude pravdepodobne o niekoľko rokov obsahom stretnutí u psychológa.

Áno, aj takéto príbehy píše život. V škótskom mestečku Alloa to momentálne žije tragikomickým príbehom, aký sa nepodarí zažiť len tak hocikomu. Sme si však istí, že rodinku bude prenasledovať ešte mnoho rokov.

Heleninho 5-ročného syna, Alfieho, čakalo v škole vianočné predstavenie v podaní živého betlehema. Malý Alfie mal predstavovať pastiera oviec, takže matka dostala úlohu zaobstarať mu jednu ovečku. Hneď ako na amazone našla nevinne vyzerajúcu ovcu, ktorá bola súčasťou pastierskeho kostýmu za £16.99 (cca 19€) , neváhala a objednávku zaplatila.

SWNS
SWNS

Všetko bolo v poriadku až do momentu, ako sa Alfie vrátil s kostýmom domov zo školy. Helen si uvedomila, že s ovečkou niečo nie je v poriadku. „Trvalo celú večnosť nafúkať ju. Keď sa to konečne podarilo, tak som jej v tej rýchlosti chcela zapchať otvor, aby nevyfučala. Zrazu som však natrafila na obrovskú dieru v zadku. Nechcelo sa mi veriť vlastným očiam!“

SWNS
SWNS

Netrvalo dlho a otvor objavil aj zvedavý Alfie. Mama mu povedala, že to je len „priestor na toaletný papier pre ovečky“ a tak nám zostáva dúfať, že to už viac neskúmal. Zhrozená mamina na internete neskôr zistila, že táto ovečka sa predáva aj pod názvom „ovečka na súloženie pre pánov“. Celá vec by pravdepodobne upadla do zabudnutia, keby si Alfie k „hračke“ nevytvoril citový vzťah.

Matka Helen, ktorá má mimochodom vyštudovanú psychológiu, celú vec uzavrela takto. „Malý je pravdepodobne teraz vo svojej izbe a do ovečkinho otvoru pchá lego. Neviem, či sa mám smiať alebo plakať! Ako to len vysvetlím jeho učiteľom? Ktovie, či si už všimli, že ide o sexuálnu hračku a možno práve preto ho poslali domov… som zahanbená.“ Helen teraz zvažuje, že problém s ovečkou vyrieši tak, že Alfiemu povie, že ju ukradol vianočný škriatok.

SWNS

Zdroj: metro.co.uk
Titulná fotka: SWNS

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
20
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Rodina posiela blízkym tie najšialenejšie vianočné pohľadnice, aké si vieš predstaviť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME