Matka našla skvelý spôsob, ako utíšiť svoje deti bez toho, aby im dala do ruky tablet

Mnohí rodičia ľutujú, že na to neprišli už dávno.

Zdroj: Alexander Dummer, Unsplash (úprava redakcie)

Nie nadarmo sa hovorí, že deti sú živé striebro. Občas je nemožné udržať ich čo i len na pätnásť minút bez toho, aby niečo vyparatili alebo kričali tak, až sa chodia susedia sťažovať.

Vo väčšine prípadov je za ticho v domácnosti zodpovedná telka s pustenou rozprávkou alebo nejaká hra na počítači či inom zariadení. Každý rodič si občas potrebuje na chvíľu vyložiť nohy a vypiť svoju kávu v pokoji, čo býva mnohokrát pri malých deťoch nemožné.

Nápad šikovnej mamičky, ktorej sa podarilo utíšiť svoje deti skvelým spôsobom, priniesol magazín Metro. Jessica, matka dvoch neposedných slečien, prišla na geniálny nápad, ako si užiť chvíľu ticha a času pre seba bez toho, aby svoje deti musela zavrieť do pivnice alebo ich posadiť pred televíziu.

So svojím nápadom sa podelila na svojom profile na Facebooku, kde presne vysvetlila, ako sa dá docieliť, aby deti ležali nehybne v tichu niekoľko minút. Jessica svojim dvom dievčatám totiž kúpila pyžamá, ktoré majú na sebe špeciálnu potlač s fosforeskujúcou farbou.

Tá sa, ako iste viete, musí na svetle predtým „nabiť“, aby vzory s touto farbou svietili potme. Dievčatám teda povedala, aby si ľahli na zem a nechali pyžamá poriadne nabiť. Samozrejme, že to na malé slečny fungovalo a takto nehybne si nabíjajú svoje pyžamká každý večer.

Jessica v poste na Facebooku tiež odhalila, že každé ráno dievčatám odloží pyžamá do šuplíka, aby sa im náhodou nenabíjali na dennom svetle. Dievčatá tak musia ležať pod svetlom každý večer, ak chcú, aby im svietili v tme.

Príspevok mamičky s týmto geniálnym nápadom si za krátku chvíľu vyslúžil viac ako 117-tisíc zdieľaní a podobne to bolo aj s komentármi. Zdá sa, že výrobcovia podobných pyžamiek budú mať teraz čo robiť.

Zdroj: metro.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
15
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Komiksy s nečakaným koncom, ktorých svojrázny humor nie je pre každého

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME