Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 27.9.2023
sk
Cyprián
, Damián
cz
Jonáš

Nie nadarmo sa hovorí, že deti sú živé striebro. Občas je nemožné udržať ich čo i len na pätnásť minút bez toho, aby niečo vyparatili alebo kričali tak, až sa chodia susedia sťažovať.

Vo väčšine prípadov je za ticho v domácnosti zodpovedná telka s pustenou rozprávkou alebo nejaká hra na počítači či inom zariadení. Každý rodič si občas potrebuje na chvíľu vyložiť nohy a vypiť svoju kávu v pokoji, čo býva mnohokrát pri malých deťoch nemožné.

Nápad šikovnej mamičky, ktorej sa podarilo utíšiť svoje deti skvelým spôsobom, priniesol magazín Metro. Jessica, matka dvoch neposedných slečien, prišla na geniálny nápad, ako si užiť chvíľu ticha a času pre seba bez toho, aby svoje deti musela zavrieť do pivnice alebo ich posadiť pred televíziu.

So svojím nápadom sa podelila na svojom profile na Facebooku, kde presne vysvetlila, ako sa dá docieliť, aby deti ležali nehybne v tichu niekoľko minút. Jessica svojim dvom dievčatám totiž kúpila pyžamá, ktoré majú na sebe špeciálnu potlač s fosforeskujúcou farbou.

Tá sa, ako iste viete, musí na svetle predtým „nabiť“, aby vzory s touto farbou svietili potme. Dievčatám teda povedala, aby si ľahli na zem a nechali pyžamá poriadne nabiť. Samozrejme, že to na malé slečny fungovalo a takto nehybne si nabíjajú svoje pyžamká každý večer.

Jessica v poste na Facebooku tiež odhalila, že každé ráno dievčatám odloží pyžamá do šuplíka, aby sa im náhodou nenabíjali na dennom svetle. Dievčatá tak musia ležať pod svetlom každý večer, ak chcú, aby im svietili v tme.

Príspevok mamičky s týmto geniálnym nápadom si za krátku chvíľu vyslúžil viac ako 117-tisíc zdieľaní a podobne to bolo aj s komentármi. Zdá sa, že výrobcovia podobných pyžamiek budú mať teraz čo robiť.

Zdroj: metro.co.uk


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.