Matka si odskočila na toaletu. Keď sa vrátila, naskytol sa jej skutočne tragikomický pohľad

Synovi sa podarilo spojazdniť bežiaci pás.

Zdroj: Pixabay

Sú témy, na ktorých sa spoločnosť jednoducho nezhodne. Náboženstvo, politika, holenie chlpov v intímnej oblasti… čo človek, to iná preferencia. No na jednom sa predsa zhodneme všetci – bežiaci pás je nástroj novodobého mučenia, a kto sa nás pokúsi presvedčiť o opaku, je masochistický blázon.

Akým traumatickým zážitkom beh na tejto ohavnej mašine môže byť, si na vlastnej koži otestoval aj malý chlapček, s ktorým sa vie nepochybne stotožniť každý z nás. Počas maminej 45-sekundovej neprítomnosti skočil na pás a z jeho výrazu je viac než jasné, že stroj nesplnil jeho očakávania.

Chicagská mamička Madeline vybehla z toalety na zvuk urputného revu. Svoju ratolesť našla uprostred zápasu – bežiaci pás verzus pohybová sústava, zatiaľ vo vedení jedna nula. Malému chlapcovi sa nielenže podarilo na pás nastúpiť a spustiť ho, chudák ho ešte aj pustil na najvyšší výkon. Neostávalo mu teda iné, ako držať tempo a plakať o pomoc.

Počas toho, ako Madeline zachraňovala svojho potomka zo spárov nemilosrdného pásu, stihla vytasiť telefón a tragikomickú situáciu zachytiť na video. Práve vďaka nemu sa stal chlapec virálnou senzáciou a ikonou pre všetky lenivé duše, ktoré sa podobných zariadení stránia ako čert kríža.

Lazy Homer Simpson GIF - Find & Share on GIPHY

Video si doposiaľ pozrelo takmer 10 miliónov ľudí. Zatiaľ čo niektorí v chlapcovi našli svoje spirituálne zvieratko, iní mali na situáciu rozdielny názor. „Môžno za mňa hovorí len materinský inštinkt, ale nikdy by som nenechala syna sa takto trápiť, kým by som ho natáčala na video. Okrem toho je za ním radiátor. Keby spadol a odletel tým smerom, mohlo by to skončiť všelijako,“ píše užívateľka @imsheymarie.

„Ja by som ho nechal tak, nech si to vyrieši sám. Posilní to osobnosť,“ napísal zase @shmeezy. Tak či onak, skutok sa už stal, chlapec okúsil, aké to je byť športovcom v tele, ktoré nespolupracuje a nám len ostáva veriť, že sa do budúcnosti poučí… a nabudúce skúsi radšej rotoped.

Zdroj: Madelaneeee / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Seriály, ktoré si zvykol sledovať, keď si prišiel domov zo školy

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME