Matka vytvára vtipné fotky svojej rodiny, ktoré sú plné tvorivých myšlienok

Keď máte vtipnú matku, život je veselší.

Volá sa Kate Weilandová a je šťastnou matkou troch detí. Vo svojom voľnom čase sa venuje foteniu. Na tom by predsa nebolo nič špeciálne, no Kate vytvára naozaj úžasné a vtipné fotky svojej rodiny.

Kate bola vždy veľkým podporovateľom výtvarného umenia a po dlhé roky dokonca učila drámu a tanec, no vždy rada skúmala fotografovanie. Vedela, že by bolo veľmi zábavné vytvoriť nejakú sériu fotiek, na ktoré by sa mohla aj po rokoch pozerať so svojou rodinou a smiať sa. Nápadov bolo mnoho a tak sa do toho pustila.

Well well well – look who got a chair of his own!!! That cheeky little donut has all the charm and charisma of a mastermind manipulator, but with those cheeks and that smile he could get away with pooping in his pants seventeen times a day and waking up every few hours at night – so I get it. • 👉🏻 Eight months in 👈🏻 • Three pesky teeth, non-stop drool, fever/cold combo, disrupted sleep, new home, major reno, new nursery school, new swim lessons, but the best thing about this month – living closer to friends and family. • Check my stories for the way ‘cooler’ version of this shot – but I just had to go with this one. • Our bomber jersey jackets are from one of our favourite shops! @epicteesshop !!! Also, I had some serious reservations about posting this pic because of the conflict, drama and multiple replications (of unfortunate proportions) that was ignited. I didn’t want to be connected to any of that, BUT I’m continuing along as planned with our #familychair series because it’s what was envisioned, and it’s SUPER fun to #stage. #family #familyfirst #theweilands #weilandfamily #momlife #motherhood #parenting #threekids #marriedwithkids #epicteesshop #epic #blackandwhite #creative #lineup #series

A post shared by Ƙ∡꓄ℇ (@kweilz) on

Kate vytvorila projekt s názvom Our family bites, kde ukazuje svoju rodinu v kombinácií s jedlom, ale aj vtipným oblečením. Po tom ako sa stala fotka so sushi úspešná, myslela si, že mnohým ľuďom tento druh jedla znechutí.

Dokonca premýšľala aj nad verziou so steakmi, no našťastie sa nič také nestalo, a ľudia si fotku so sushi zamilovali. ,,Chápem, že sa niektorým nemusí páčiť moja práca a sú z toho znechutení, no ako sa hovorí, nikdy sa nenechajte ovplyvňovať názormi iných, robte to, čo chcete vy,“ odporúča Kate. Obavy sú zbytočné, pretože Kate má mnoho fanúšikov svojej zaujímavej tvorby.

Titulná fotka: kweilz / instagram.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
21
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najlepšie maturitné tablá Slovákov a Čechov, ktoré by určite nemali zapadnúť prachom

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME