Streda 26.1.2022
sk
Tamara
cz
Zora, Jitřenka

Najrôznejšie erotické materiály sú tu s nami bez preháňania už od úsvitu civilizácie (ako sme ťa informovali aj v našom článku). Dnes sa veľkej popularite tešia najmä filmy pre dospelých. A pokiaľ ich človek konzumuje v primeranom množstve a nevypestuje si od nich regulárnu závislosť, tak na ich sledovaní nie je vôbec nič zlé.

Všetci sa ale iste zhodneme, že ide o súkromnú záležitosť každého človeka, ktorú si užíva osamote, prípadne maximálne s partnerom/partnerkou. Ako ale uvádza aj portál LADbible, ani toto pravidlo sa nevzťahuje na všetkých. Popová hviezda z Indonézie Wahyu Setyaning Budi známa aj ako Yuni Shara totiž novinárom prezradila pomerne prekvapivú skutočnosť.

Netradičné vzdelávanie o intímnom živote

Snímky pre dospelých pozerá so svojimi dvoma tínedžerskými synmi! Prečo? Skrátka ich chce týmto spôsobom patrične vzdelať o intímnych partnerských vzťahoch. Podľa Shari je zbytočné nahovárať si, že tínedžeri sa dnes k týmto materiálom nevedia dostať. Je pravdou, že mnohí sa so šteklivými filmami stretnú práve v tínedžerskom veku, keď sa v nich začínajú búriť hormóny.

Shari poznamenala, že je podľa nej kontraproduktívne, ak sa rodičia snažia svojim ratolestiam tieto filmy zakazovať. Ona sama svojim synom sledovanie podobných filmov povoľuje a dokonca ich sleduje spolu s nimi. Dodala ale, že jej synov to privádza do rozpakov a je im to nepríjemné. Shari sa ale zaujíma, či im sledovanie určitých scén príde „cool“ a prečo.

Shutterstock

Pri predstave, že by vedľa teba pri sledovaní filmov pre dospelých sedeli tvoji rodičia, ťa iste oblieva studený pot. Komu by niečo také bolo príjemné?! A je to vôbec normálne, alebo je to už trochu za čiarou? Podľa psychologičky Agstried Piether je určite správne, že by rodičia svoje deti nemali za záujem o erotické filmy trestať či hrešiť.

Na druhej strane si nie je istá, či je dobrý nápad, aby túto činnosť s nimi zdieľala ich matka. Dôležitejšie je skôr sa s nimi o týchto filmoch otvorene porozprávať a vzdelať svoje deti v tom, že to, čo vidia na obrazovke počítača, je len fantázia a skutočný a zdravý intímny život vyzerá úplne inak.

Čítaj ďalej: Aká bola história pornografie?


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť