Maťo Ďurinda sa po včerajšom prešľape stal populárnejším ako kedykoľvek predtým

Spevák si spravil poriadnu hanbu nielen na vypredanom štadióne.

Včera, v prvú marcovú nedeľu, bolo v Bratislave slávnostne otvorené nové Tehelné pole, národný futbalový štadión. Prvým zápasom, ktorý sa na novom štadióne hral, bolo derby medzi Trnavou a Bratislavou. Samozrejme, aké by to bolo otvorenie nového futbalového štadióna, ak by ho nesprevádzal bohatý program. 

Už hodinu pred začiatkom si ho návštevníci futbalového zápasu medzi ŠK Slovan a FC Spartak Trnava mohli užívať. Mohli si v rámci neho dať pomaľovať tvár, zasúťažiť si a dokonca sa objavila aj dychovka. Okrem toho sa v programe blysla aj slovenská kapela Tublatanka, na čele s Maťom Ďurindom.

Otvorenie Tehelného poľa

Krásne zábery na otvorenie nového Tehelného poľa, ktoré musia potešiť nielen fanúšika Slovana, ale každého, kto má rád slovenský futbal.Belasá Šlachta o.z.SLOVAN – fan siteSlovan je SLOVANSlovanistaSlovanPositive.com

Gepostet von Šport v RTVS am Montag, 4. März 2019

Spevák sa tešil z vypredaného štadióna, pred takým veľkým publikom asi ešte nehral. Tak si pre istotu pred desiatkami tisíckami ľudí urobil poriadnu hanbu. Po jeho krátkom prejave nasledovalo hudobné vystúpenie. To však bolo na playback, čo bolo nemožné nevšimnúť si. Spevák sa totiž netriafal otváraním úst do hudby.

Aby toho nebolo málo, takáto výnimočná udalosť sa nevyhla živému prenosu, preto sa video z vystúpenia už od včerajšieho večera šíri internetom. Maťo Ďurinda si tak zaslúžil väčšiu slávu, aká mu bola dožičená kedykoľvek predtým. V prípade, že máš zlý pondelok, predstav si, aký ho asi môže mať spevák kapely Tublatanka.

Maťko sa stal senzáciou internetu a svojím spevom baví väčšinu Slovenska. Samozrejme, takáto udalosť si zaslúži nejaké to meme. A že ich bude poriadne veľa, na to sa môžeme spoľahnúť.

Ďurinda nie je ani prvý ani posledný spevák, ktorý spieva na playback. Mnohé kapely to robia rovnako, a nikto si nič nevšimne. Keď už však chce spievať na playback, mal by splniť základné pravidlo: zosynchronizovať sa s hudbou.

Ale však v životopise mal uvedené, že spolupracoval s Rytmusom :/

Gepostet von EMEFKA am Montag, 4. März 2019

 

Titulná fotka: youtube.com/ Milan Hains

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
7
Uups
Haha Haha
14
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zomrel legendárny spevák skupiny Prodigy. Pripomeň si ho najznámejšími pesničkami


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME