Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Bývalý premiér a súčasný minister financií Igor Matovič má talent pripomínať sa nám skutočne bizarnými spôsobmi. Prakticky každých pár dní dorazí s nejakým geniálnym nápadom či statusom. „Neni týždňa“ ako by povedal klasik.

Dnešok nebol výnimkou. Okrem toho, že na tlačovke znovu vynadal koaličným partnerom z SaS, sa s nami podelil aj o ďalšiu zásadnú udalosť zo svojho života.

Nesprávny šampón

Na svojej facebookovej stránke sa zveril, že si ráno umyl vlasy šampónom pre svojho kocúra Mačiaka. „Ráno so zohnutou mokrou hlavou nad vaňou som si povedal, že ma už vlastný šampón nebaví,“ napísal Matovič s tým, že siahol po novom šampóne.

Začať deň v koži kocúraRáno so zohnutou mokrou hlavou nad vaňou som si povedal, že ma už vlastný šampón nebaví … a…

Posted by Igor Matovic on Tuesday, May 18, 2021

„Penil ako divý a fajnovo voňal… a keď som si penu zmýval prúdom vody, zrazu sa na mňa z obalu šampónu usmievala krásna mačička… hmm, tak som sa teda dnes nevedomky ozmýval šampónom nášho Mačiaka na lepšie rozčesávanie srste a svojou príhodou som svojim trom Kočkám domácim hneď zrána trošku radosť urobil,“ dodal minister.

Na Igorov komentár sme reagovali aj my v EMEFKA

A keďže Igor nechcel byť za suchára a chcel dokázať, že je veselá kopa, tak na svoj profil nahral svoju „aktualizovanú“ fotografiu s mačacími chlpmi. Ako to už tak pri ministrových statusoch býva, jeho rozšafné príspevky ľudí polarizovali.

?

Posted by Igor Matovic on Tuesday, May 18, 2021

Ľudí nahneval, ale aj pobavil

„Neuveriteľné. Namiesto toho, aby sme my zaočkovaní mali konečne Covid pasy, aby ľuďom boli preplatené škody po lockdowne, namiesto toho, aby sa minister financií venoval svojej agende, sa pretŕča s hrivou a smeje sa ako malý retard na sebe,“ napísal istý Adam.

Gabriell zase Matovičovi odporúčal „vymeniť psychiatra aj tabletky“. Iní zase písali, že Matovič by sa mal prestať snažiť o trápny humor, ale radšej riešiť problémy svojho ministerstva. „Od ministra financií by som očakávala statusy k tým prídavkom, DPH, k rozpočtu, nejaké vízie, nápady a tak,“ napísala zas Eva.

Iní ale neboli takí prísni a Matoviča aspoň na diaľku potľapkali po pleci za jeho nadhľad a to, že sa neberie až tak vážne (aspoň občas). „Väčšina komentárov je od ľudí bez zmyslu pre humor,“ napísala napríklad Mária.

Náš nový spolubývajúci? #Mačiak

Posted by Igor Matovic on Wednesday, April 28, 2021


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.