Sobota 23.10.2021
sk
Alojzia
cz
Teodor
, Theodor

Bývalý premiér a súčasný minister financií Igor Matovič má talent pripomínať sa nám skutočne bizarnými spôsobmi. Prakticky každých pár dní dorazí s nejakým geniálnym nápadom či statusom. „Neni týždňa“ ako by povedal klasik.

Dnešok nebol výnimkou. Okrem toho, že na tlačovke znovu vynadal koaličným partnerom z SaS, sa s nami podelil aj o ďalšiu zásadnú udalosť zo svojho života.

Nesprávny šampón

Na svojej facebookovej stránke sa zveril, že si ráno umyl vlasy šampónom pre svojho kocúra Mačiaka. „Ráno so zohnutou mokrou hlavou nad vaňou som si povedal, že ma už vlastný šampón nebaví,“ napísal Matovič s tým, že siahol po novom šampóne.

Začať deň v koži kocúraRáno so zohnutou mokrou hlavou nad vaňou som si povedal, že ma už vlastný šampón nebaví … a…

Posted by Igor Matovic on Tuesday, May 18, 2021

„Penil ako divý a fajnovo voňal… a keď som si penu zmýval prúdom vody, zrazu sa na mňa z obalu šampónu usmievala krásna mačička… hmm, tak som sa teda dnes nevedomky ozmýval šampónom nášho Mačiaka na lepšie rozčesávanie srste a svojou príhodou som svojim trom Kočkám domácim hneď zrána trošku radosť urobil,“ dodal minister.

Na Igorov komentár sme reagovali aj my v EMEFKA

A keďže Igor nechcel byť za suchára a chcel dokázať, že je veselá kopa, tak na svoj profil nahral svoju „aktualizovanú“ fotografiu s mačacími chlpmi. Ako to už tak pri ministrových statusoch býva, jeho rozšafné príspevky ľudí polarizovali.

?

Posted by Igor Matovic on Tuesday, May 18, 2021

Ľudí nahneval, ale aj pobavil

„Neuveriteľné. Namiesto toho, aby sme my zaočkovaní mali konečne Covid pasy, aby ľuďom boli preplatené škody po lockdowne, namiesto toho, aby sa minister financií venoval svojej agende, sa pretŕča s hrivou a smeje sa ako malý retard na sebe,“ napísal istý Adam.

Gabriell zase Matovičovi odporúčal „vymeniť psychiatra aj tabletky“. Iní zase písali, že Matovič by sa mal prestať snažiť o trápny humor, ale radšej riešiť problémy svojho ministerstva. „Od ministra financií by som očakávala statusy k tým prídavkom, DPH, k rozpočtu, nejaké vízie, nápady a tak,“ napísala zas Eva.

Iní ale neboli takí prísni a Matoviča aspoň na diaľku potľapkali po pleci za jeho nadhľad a to, že sa neberie až tak vážne (aspoň občas). „Väčšina komentárov je od ľudí bez zmyslu pre humor,“ napísala napríklad Mária.

Náš nový spolubývajúci? #Mačiak

Posted by Igor Matovic on Wednesday, April 28, 2021


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť