Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 15.6.2024
sk
Vít
cz
Vít
, Vítek

Matthew Perry sa vraj podľa slov jeho blízkych predávkoval. Muž, ktorý s ním žil, ho údajne sledoval

Nájsť ho nemala jeho asistentka, ale asistent.


Smrť Matthewa Perryho šokovala nielen fanúšikov Priateľov. Ohľadom jeho smrti však stále vychádzajú na povrch nové informácie, o ktorých informuje aj portál Daily Mail.

Doposiaľ však ešte stále nie je známe, čo bolo príčinou smrti. V jeho dome nenašli žiadne omamné látky, len lieky na predpis. Najprv sa diskutovalo o cudzom zavinení, no neskôr sa ukázalo, že za jeho smrť nemôže nikto iný.

Lisa Kudrow, ktorá v seriáli hrala Phoebe, si myslí, že Matthew pred vstupom do vírivky vzal lieky, ktoré zle zreagovali s horúcou vodou. Následne vraj skolaboval a utopil sa.

Kým doterajšia informácia bola, že ho mŕtveho vo vírivke našla jeho asistentka, ukázalo sa, že to bol nakoniec asistent. Herec údajne býval v prenájme v Beverly Hills so svojím 59-ročným japonským asistentom.

Za prenájom platili 49-tisíc dolárov mesačne a údajne tam mal bývať dovtedy, kým jeho dom za 6 miliónov dolárov v Pacific Palisades neprejde rekonštrukciou.

Jeho spolubývajúcim bol Kenny Iwamas, výkonný asistent, ktorý Perrymu pomáhal spravovať jeho záležitosti už viac ako 25 rokov. Majiteľ, ktorý im byt prenajímal, nazval Kennyho ako „osobu, ktorá žije s Perrym a sleduje ho“. A práve on mal byť osobou, ktorá Perryho našla vo vírivke.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.