McDonald’s ukázal ľuďom, ako si vychutnať menu jednou rukou. Skončilo to fiaskom

„Padlo mi to na zem. Nas*r si, McDonald’s.“

Zdroj: © Profimedia

Odkedy sa mobilné telefóny stali neodmysliteľnou súčasťou našich životov, učíme sa robiť mnoho vecí jednou rukou. V tejto fáze už zvládame sťahovanie nohavíc, utieranie medzipolkového priestoru po veľkej potrebe aj splachovanie… ale konzumácia jedla? Tam ešte máme medzery.

Teda minimálne podľa spoločnosti McDonald’s, ktorá sa rozhodla držať krok s dobou. Na svojich sociálnych sieťach predstavila ľuďom návod, ako si užiť ich chutné, v oleji máčané a kalóriami nabité, menu len za pomoci jednej vrchnej končatiny. Ich pokus uľahčiť konzumentom život však nedopadol práve slávne.

Burger, nápoj a hranolky – tak vyzerá klasické menu v mekáči. Tri položky, dve ruky, čo podľa základných matematických princípov v kombinácii so sedliackym rozumom jednoducho nevychádza. McDonald’s to vie. Na svojom instagrame preto ukázal ľuďom, ako na seba jednotlivé položky naukladať, keď možnosť „zmeniť sa na chobotnicu“ práve neprichádza do úvahy.

Je to „easy“. Otvoríš krabičku, v jednej časti ostane burger, do druhej vysypeš hranolky a celé to nastokneš na vrch nápoja. Ľudia boli unesení. Lebo v dvadsiatom prvom storočí im na údiv očividne veľa netreba. „Celý svoj život som žil zle,“ napísal jeden z užívateľov a ďalší na seba nenechali dlho čakať. „Všetci tu kysneme v roku 2019, zatiaľčo McDonald’s žije v roku 3019,“ dodal ďalší.

No potom sa to celé pos… pokazilo. Hranolky s burgerom neboli vyvážené, nápoj zase pripravený uniesť taký ťažký náklad a celé sa to zosypalo ako domček z karát. Doslovne. Tí, ktorí ultra super prudko inovatívny lifehack naozaj skúsili, skončili sklamaní, keďže sa obedovej pyramídy zmocnila gravitácia a tá v celej svojej kráse kydla na zem. Hups.

„Toto vôbec nebol dobrý nápad,“ napísal niekto, koho narušená rovnováha medzi burgerom a hranolkami pripravila nielen o jedlo, ale aj o pitie. „Padlo mi to na zem. Nas*r si, McDonald’s,“ napísal zase ďalší a tiež to nevyzerá, že by bol dvakrát spokojný.

Nuž, McDonald’s mieni, pánboh mení a keď sa ich predstava o úspechu nezhodne, skončí to špinavou dlážkou a slzami smútku. Tak to už skrátka chodí.

Zdroj: McDonald’s Australia / Instagram 

Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
28
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 legendárnych filmových scén, ktoré hercov a herečky strašia v zlých snoch a hanbia sa za ne

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME