Nedeľa 7.8.2022
sk
Štefánia
cz
Lada

Nechať telefón pri vašich deťoch a k tomu bez dozoru je niečo podobné, akoby ste hrali ruskú ruletu. Potvrdilo sa to aj v prípade, keď si malý chlapec objednal jedlo vo výške 400 brazílskych reálov z McDonald’s vo chvíli, keď sa jeho mama nepozerala, uvádza Unilad.

Koncom novembra pridala Raissa Wanderley na svoj Instagram príspevok so svojím synom, ktorý sedel za stolom zasypaný obrovskou objednávkou z obľúbenej fastfoodovej reštaurácie McDonald’s.

Shutterstock

Objednávka bola v prepočte vo výške 63 eur a pozostávala zo šiestich veľkých menu, šiestich happy meals, ôsmich extra hračiek, dvoch 12-kusových kuracích nugetiek, hranoliek so slaninou a syrom, desiatich milkshakeov, dvoch jahodových pohárov, dvoch jablkových taštičiek, dvoch McFlurry, ôsmich minerálok či ovocného džúsu. Malý nezabudol ani na dve extra omáčky. Takáto objednávka napadne proste len kreatívnej detskej hlavičke.

https://www.instagram.com/p/CH83NANBjkv/

Pod fotografiu príspevku matka napísala: „Nestalo sa to prvý raz. Chcela som si z aplikácie iFood vymazať kreditnú kartu, ale odložila som to na neskôr, tak sa mi to dnes vyplatilo. Smiala som sa, plakala, potom som si sadla, jedla a pila milkshake v tento fastfoodový pondelok. Neuveriteľné, ľudia moji!“

Syn Raissy sa dokonca sťažoval, že nedostal hračku, ktorá v tejto objednávke zrejme mala byť. Príspevok si vyslúžil viac ako 8-tisíc komentárov a mnohým ľuďom prišla celá situácia vtipná. Fotografiu si na Instagrame všimol aj brazílsky McDonald’s, ktorý pod ňu napísal: „Mamička, práve teraz vám ideme poslať odmenu, takže môžete pokračovať v pondelňajších oslavách. Avšak malému nič nehovorte.“

Shutterstock

Nabudúce si preto dvakrát rozmyslite, či svojej ratolesti necháte telefón bez dohľadu, pretože za to môžete zaplatiť či už peniazmi, alebo svojimi nervami ako Raissa.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť