Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 23.9.2023
sk
Zdenka
cz
Berta
, Bertina

Medvedík čistotný na cracku sa stáva krvilačným monštrom. Brutálna hororová komédia pobaví všetkých milovníkov bizarností

Sfetovaný medvedík čistotný bude v novom horore masakrovať ľudí.


Stačil jeden Medveď na kokse a filmári naskočili na vlnu podobných filmov. Na EMEFKA sme už písali o filme so sfetovaným aligátorom ako aj o žiadosti fanúšikov o horor so zdrogovaným žralokom. Ako píše portál Unilad, teraz prichádza medvedík čistotný na cracku. Hororová komédia Crackcoon práve zverejnila svoj prvý plagát a trailer.

Príbeh filmu sa bude točiť okolo medvedíka čistotného, ktorý v lese natrafí na tvrdý crack. Keď sa ním následne sfetuje, zmení sa na krvilačnú a nezastaviteľnú beštiu. Po príbehovej stránke ide teda o podobnú absurdnú šialenosť ako iné takéto filmy. Snímka však podľa všetkého nebude ladená úplne vážne a ponúkne aj nejaký ten nadhľad.

Burning Bulb Publishing / Fuzzy Monkey Films

O réžiu sa postaral Brad Twigg, hlavné úlohy si zahrali Jessa Flux, Niko El Santo Zavero, Angel Nichole Bradford, Morrigan Thompson, Michael Ochotorena, Gary Lee Vincent, John A. Russo či Chris O’Brocki. Ľudí na sociálnych sieťach plagát a námet filmu rozhodne zaujali a mnohí sa vyjadrili, že ho okamžite chcú vidieť.

Jeden z používateľov napísal, že by rád videl crossover Medveďa na kokse a Crackcoona. Iní zase prirovnali psychopatického medvedíka čistotného k Rocketovi zo Strážcov galaxie.

Dátum premiéry zatiaľ nie je známy, keďže nakrúcanie skončilo len v týchto dňoch. Podľa dostupných informácií by ale film mal zamieriť do kín ešte v priebehu tohto roka.

Trailer si môžeš pozrieť tu:

YouTube video

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.