Medzinárodná CS:GO liga Y-Games PRO Series prichádza do finále

Sledujte livestream finálovej časti a zistite, ktorý tím si odnesie víťazstvo a najväčší podiel z prizepoolu 22 750 €.

Zdroj: yzone.sk

Medzinárodná CS:GO liga z dielne organizátorov najväčšieho slovenského herného festivalu – Y-Games – vrcholí svojou záverečnou vyraďovacou časťou. 12 SK/CZ a zahraničných tímov súperilo v kolách ligy o postup do play-off a finále, ktoré prináša skvelý finančný prizepool a postup na Orange Majstrovstvá SR v elektronických športoch 2021

Veľkolepý záver ligy prichádza práve tento piatok 24.9.2021 v podobe 2 finálových zápasov. TOP 4 tímy zabojujú o konečné poradie CS:GO ligy. Obidva finálové zápasy ligy vám prinesieme priamo k vám domov vďaka live vysielaniu prostredníctvom streamovacej platformy Twitch a aj priamo na obrazovkách vašich televízorov vďaka ChuckTV

yzone.sk

Veľké finále

V záverečných zápasoch ligy uvidíme 4 top tímy – Budapest 5, Dynamo Eclot, Sissi State Punks a Enterprise, ktoré si miestenky vo finále rozdelili po napínavých semifinálových zápasoch.

Harmonogram vysielania: 
24. septembra 16:00 – o 3. miesto: Sissistatepunks vs Dynamo eclot
25. septembra 19:00 – FINÁLE: Enterprise vs Budapest 5

yzone.sk

Na čo sa môžete tešiť?

Finálovými zápasmi ligy vás budú sprevádzať – moderátor Ivan „Dev1“ Lazarov, komentátori Ray & Papo a špeciálny hosť – CS:GO komentátor a analytik Straty. Okrem divácky atraktívnych titulov sa môžete tešiť na Legion by Lenovo CS:GO kvíz o herné periférie, rozhovory s hráčmi, analýzy zápasov a súťaže o Budiš TOP highlight jesennej časti a najvýkonnejšieho hráča ligy.

Navyše si zo streamu môžete odniesť aj hodnotné CS:GO skiny, kľúč na 3-mesačnú verziu antivírusu ESET Smart Security alebo Logitech hernú výbavu od MALL.SK.

yzone.sk

Postup na Orange Majstrovstvá SR

Okrem celkového umiestnenia, titulu 1. víťaza PRO Series a finančného prizepoolu súperili SK/CZ zostavy taktiež o priamy postup na Orange Majstrovstvá SR v elektronických športoch 2021, ktoré sa tento rok uskutočnia offline stage formou, ale bez účasti divákov na mieste. Najlepšie 4 tímy v tabuľke ligy získali tak šancu zabojovať o titul majstra SR a postup do offline CS:GO finále V4 Future Sports Festival v Budapešti s prizepoolom 300 000 €. 

Sledujte finále Y-Games PRO Series a držte palce svojmu obľúbenému tímu v boji o prvenstvo v lige. 

yzone.sk

Y-Games PRO Series podporujú hlavní partneri Legion by Lenovo a Budiš spolu s partnermi ESET, MALL.SK a Logitech. Pre viac informácií sledujte: Facebook, Instagram, Web, Twitch.

Tento obsah vznikol v spolupráci s Yvents s.r.o

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Instagramový profil vtipne dopĺňa texty postavám na historických maľbách


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME