Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva

Možno si už zachytil informáciu, že princ Harry a jeho manželka Meghan sa sťahujú do Kanady. Zmena bydliska slávnej dvojice vyvolala veľkú pozornosť verejnosti a médií. Na túto tému začali vznikať rôzne memes a vtipy, ktoré zaplavili internet. Ujal sa aj pojem „Megxit“, ktorým sa začal označovať ich odchod z Británie.

Po Brexite, ktorý Veľkú Britániu čaká v posledný januárový deň, nasleduje táto taktiež ostro sledovaná udalosť. Odvážny krok známeho páru inšpiroval aj kreatívnych obchodníkov. A tak začali vznikať suveníry, ako napríklad hrnčeky, kľúčenky a tričká so zábavnými popismi, odkazujúcimi na sťahovanie rodáčky zo Sussexu a princa Harryho.

Profimedia

Tričká a hrnčeky s vtipnými popismi sa tešia popularite, sú dostupné v rôznych internetových obchodoch a za celkom prijateľné sumy. „Kráľovské“ suveníry zdobia zábavné nápisy typu „Team sussex“, „Megxit, vyber si lásku“ a podobne.

Hlavnou myšlienkou vtipných nápisov je to, že sa Harry prispôsobil Meghan a odišiel zachrániť ich lásku. Na niektorých suveníroch je aj výstižný nápis „FU*K gender role“.

Profimedia
Profimedia

Niektorí ich fanúšikovia sa idú potrhať za tričkami, príveskami a hrnčekmi s týmto motívom. Chcú tým vyjadriť podporu odvážnemu páru. Suveníry sa najprv začali objavovať na eshopoch ako Ebay a Eatsy, kde si hneď našli záujemcov. Nuž, ľudia v Anglicku žijú kráľovskou rodinou a dotýkajú sa ich všetky zmeny.

Profimedia
Profimedia

Dvojica sa spolu so svojím potomkom sťahuje do Severnej Ameriky, odkiaľ pochádza Meghan. Zmeniť bydlisko sa mladý pár rozhodol, pretože chce byť už finančne nezávislý od kráľovskej rodiny a začať pracovať.

Prechodne sa plánujú zdržiavať v Kanade a aj vo Veľkej Británii. Svoje rozhodnutie oznámili prostredníctvom instagramu začiatkom januára. Meghan a Harry však verejnosti sľubujú, že si svoje kráľovské povinnosti budú plniť ako doteraz.

 

 

Profimedia

Zdroj: profimedia


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť