Meghan a Harry opúšťajú kráľovskú rodinu, obchodníci na tom zarábajú

Tvorcovia suvenírov sa nechali inšpirovať touto „horúcou“ témou.

Zdroj: profimedia

Možno si už zachytil informáciu, že princ Harry a jeho manželka Meghan sa sťahujú do Kanady. Zmena bydliska slávnej dvojice vyvolala veľkú pozornosť verejnosti a médií. Na túto tému začali vznikať rôzne memes a vtipy, ktoré zaplavili internet. Ujal sa aj pojem „Megxit“, ktorým sa začal označovať ich odchod z Británie.

Po Brexite, ktorý Veľkú Britániu čaká v posledný januárový deň, nasleduje táto taktiež ostro sledovaná udalosť. Odvážny krok známeho páru inšpiroval aj kreatívnych obchodníkov. A tak začali vznikať suveníry, ako napríklad hrnčeky, kľúčenky a tričká so zábavnými popismi, odkazujúcimi na sťahovanie rodáčky zo Sussexu a princa Harryho.

Profimedia

Tričká a hrnčeky s vtipnými popismi sa tešia popularite, sú dostupné v rôznych internetových obchodoch a za celkom prijateľné sumy. „Kráľovské“ suveníry zdobia zábavné nápisy typu „Team sussex“, „Megxit, vyber si lásku“ a podobne.

Hlavnou myšlienkou vtipných nápisov je to, že sa Harry prispôsobil Meghan a odišiel zachrániť ich lásku. Na niektorých suveníroch je aj výstižný nápis „FU*K gender role“.

Profimedia
Profimedia

Niektorí ich fanúšikovia sa idú potrhať za tričkami, príveskami a hrnčekmi s týmto motívom. Chcú tým vyjadriť podporu odvážnemu páru. Suveníry sa najprv začali objavovať na eshopoch ako Ebay a Eatsy, kde si hneď našli záujemcov. Nuž, ľudia v Anglicku žijú kráľovskou rodinou a dotýkajú sa ich všetky zmeny.

Profimedia
Profimedia

Dvojica sa spolu so svojím potomkom sťahuje do Severnej Ameriky, odkiaľ pochádza Meghan. Zmeniť bydlisko sa mladý pár rozhodol, pretože chce byť už finančne nezávislý od kráľovskej rodiny a začať pracovať.

Prechodne sa plánujú zdržiavať v Kanade a aj vo Veľkej Británii. Svoje rozhodnutie oznámili prostredníctvom instagramu začiatkom januára. Meghan a Harry však verejnosti sľubujú, že si svoje kráľovské povinnosti budú plniť ako doteraz.

 

 

Profimedia

Zdroj: profimedia

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Deti odmietli ísť s rodičmi na výlet. Tí sa šikovne vynašli


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME