Štvrtok 26.5.2022
sk
Dušan
cz
Filip

Možno si ešte neuvedomuješ, aký je dnes výnimočný deň. Okrem toho, že je Výročie SNP, svoj sviatok oslavujú dámy, ktoré s hrdosťou nosia v peňaženke občiansky s menom Nikola.

Neoddeliteľná súčasť Emefka, milovaná Nikola, má dnes meninky. Klinčekmi ju neohúriš, orchideou v kvetináči tiež nie, ukončujeme tvoje trápenie a vyberáme meninové darčeky za teba.

Pozvaním na kávu nič nepokazíš

Ale daj si prosím ťa poriadne záležať. Žiadne hipsterské kaviarne prosím, iba ak by odtiaľ dobre vyzerali seflíčka na Instagram. Musí to byť vychýrený podnik s perfektným výhľadom na okoloidúcich, potenciálnych budúcich bývalých. Poriadnej Nikole stačí pár sekúnd, aby odhadla či je to ten pravý, ale o tom po tom. Vyberaj obľúbené nákupné centra, nech to nie je žiadna stoka, kde budú sedláci popíjať piccolo. Nezabudni, že musia mať koláčiky, z ktorých Nikola nepriberie, #glutenfree.

Brunch a prosecco

To nie sú názvy novej procedúry, ale gastronomické nebo, ktorým sa odvďačíš každej Nikole. Ak rada vyspáva, zober ju na neskoré raňajky, pochutnáte si na Námestí Ľudovíta Štúra na pravých Amerických palacinkách. Zapijete to okrem latéčka aj roztopašnými bublinkami. Lebo na Prosecco nikdy nie je nevhodný čas predsa.

https://www.instagram.com/p/Bm3cNWTgCP4/?tagged=proseccotime

Poukážka na skrášlenie

Moja, môžeš sa snažiť koľko chceš, ale všetci dobre vieme, že dievčatá s kruhmi pod očami a nevýraznou pusinkou nikoho nezaujímajú. Také nech sa idú radšej lúčiť s letom na diskotéke v Horných Obdokovciach. Nikola je vždy prirodzene krásna, ale aby bola jej krása podčiarknutá, stačí tomu len pár vpichov kyselinou hyalurónovou. Znie to ako niečo, čo naše telo nevyhnutne potrebuje. Preto nezabudni, tvoju BFF rozhodne poukážka na zväčšenie pier poteší. Ešteže prsia sa nemusia dávať zväčšovať každý mesiac.

giphy.com

Doplnok od návrhára

Pamätaj, Nikola musí byť štýlová. Ona nedrží krok s trendmi, to trendy sa snažia udržať krok s ňou. Preto zabudni na nejaké Gucci a Louis Vuitton, to je už dávno prežitok. Musíš chopiť originalitu za pačesy, pozrieť sa na Instagram jednej z Kardashianok a kabelka, ktorú bude mať v poslednom príspevku je tá pravá. A zabudni na fejky! Takto si vážiš svoju milovanú Nikolu preboha?!

https://imgflip.com/i/2gqi97

Obyčajné kvety nestačia

Nejaká kytica poľných kvetov na Instagrame nevyzerá dobre, to nech si fotí frajerka hipsterov. Pravá Nikola potrebuje dostať darček, ktorý bude odrážať jej krásu ako spätné zrkadlo frajerovho BMW-čka. Kytica ruží je málo, to už sa predsa nenosí, Nikola nie je učiteľka na základnej škole. Nikole donesieš box s minimálne stovkou ruží, čím viac mŕtvych ruží, tým viac lásky.

https://www.instagram.com/p/Bmcnx8NBKC-/?taken-by=anabela_flowers_decor

Poriadne auto

Pozri, chodiť v ihličkách každý deň po tých chodníkoch a nákupných centrách, to nie je len tak. To Nikolku unavuje. A vieš čo by najviac potešilo jej srdiečko naplnené láskou? Ešte väčšia láska, ale nech má také okrúhle logo, v ktorom je modro-biela šachovnica. Okej, môže byť aj to s tými štyrmi náušnicami, ale nech je to poriadne veľké auto, Nikola predsa nebude parkovať ako nejaká chudinka cez jedno parkovacie miesto.

Párty s veľkým P

Párty, prosecco, priatelia, pusinky, Peter a jeho p…peniaze. Dušan, ty si zas myslel len na perverznosti. A čo, že má Nikola meniny, má ich len raz do roka, a to treba poriadne osláviť. Vy ako dobrí priatelia, ktorí držia v dobrom aj zlom, na sociálnych sieťach aj mimo nich, aj keď príde Peťova rozzúrená manželka, jej tento deň urobíte najkrajším. Nachystajte pyramídu bubliniek, z balónikov vyskladané meno Nikola, pozvite všetkých youtuberov, ktorí majú golden button a párty sa môže začať. Nevadí, že je na druhý deň bežný pracovný deň, Nikola predsa nemusí chodiť do práce.

giphy.com

Titulná fotka: pixabay.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť