Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 25.3.2023
sk
Marián
cz
Marián
, Marian, Marius

Mesačné zisky v miliónoch dolárov. TOP 10 najlepšie zarábajúcich tvorcov na OnlyFans

Z platformy so šteklivým obsahom sa stal veľmi solídny biznis.


OnlyFans. Vskutku špecifická platforma, ktorá dnes mnohým konzumentom obsahu pre dospelých nahrádza klasické stránky podobného rázu. Za šesť rokov svojej existencie nahromadila úctyhodných 170 miliónov registrovaných používateľov a každým dňom pribúdajú v státisícoch ďalší. No a tvorcovia? Ako píše portál Unilad, tí sa rozhodne nemajú zle.

Podľa štatistík platforma OnlyFans doposiaľ vyplatila tvorcom viac ako 2 miliardy dolárov. Tí najúspešnejší si za svoj originálny obsah domov odnášajú až 100-tisíc dolárov mesačne, za čo si v dobe inflácie môžu na Slovensku kúpiť celkom solídnu tresku s rožkom. TOP desiatka však aj tieto čísla niekoľko násobne presahuje. Kto do nej patrí a aké sumy si na mesačnej báze pripisujú na účet?

TOP 10 najzárobkovejších ľudí na OnlyFans

Časy, keď OnlyFans využívali len bežní ľudia so záľubou v natáčaní šteklivých videí, sú dávno preč. Od spevákov, cez modelky až po online influencerov – platforma je dnes plná známych mien svetového šoubiznisu. Ich fanúšikovia si môžu priplatiť za obsah, ktorý nikde inde neuvidia, preto nie je prekvapením, že práve oni okupujú priečky dnešnej TOP desiatky.

10. Safaree Samuels (1,91 milióna dolárov)

9. Pia Mia (2,2 milióna dolárov)

8. Gemma McCourt (2,3 milióna dolárov)

7. Bhad Bhabie (4 milióny dolárov)

6. Erica Mena (4,49 milióna dolárov)

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje