Mia Khalifa vydražila svoje ikonické okuliare pre tragédiou zasiahnutý Bejrút

Mii a jej fanúšikom sa podarilo vyzbierať solídne vysokú sumu!

Zdroj: Profimedia

Božskú Miu Khalifa iste nemusíme nikomu predstavovať. Bývalá hviezda filmov pre dospelých z Libanonu si získala početné zástupy fanúšikov, ktoré jej ostávajú verné aj po tom, čo s týmto typom natáčania nadobro skončila. Momentálne pôsobí ako športová komentátorka.

Nezvyčajná dražba

Ako informuje aj portál Unilad, v posledných dňoch sa Mia obrátila na svojich fanúšikov a vyhlásila, že chce vyzbierať financie pre jej rodné mesto Bejrút, v ktorom došlo 4. augusta 2020 k hroznému výbuchu 2750 ton dusičnanu amónneho. Ten bol v tamojšom prístave uložený od roku 2013. Výbuch spôsobil obrovské škody, 220 úmrtí a 6-tisíc zranených. Mnoho ľudí navyše ostalo bez domova.

Mia sa teda rozhodla priložiť ruku k dielu a zasiahnutému mestu poslať finančnú pomoc. Na svojom instagramovom účte zverejnila informáciu, že dáva do dražby svoje ikonické okuliare. „Vždy sa snažím byť kreatívnou,“ prezradila obľúbená komentátorka. „Vždy sa dá urobiť niečo viac, a toto sa zdalo byť celkom dobrý spôsob, ako vybrať nejaké peniaze.“

View this post on Instagram

The Lebanese government has resigned. Parliament is next. By choice or by force, either way, Lebanon has had enough while simultaneously having NOTHING. 6 days left on the auction for the original mia khalifa glasses to 100% benefit the @lebaneseredcross. Head to the link in my bio and let’s try to make a positive difference. Keep bidding, keep sharing, keep following accounts like @lebaneseredcross @beiruting @rimafakih @mouin.jaber @ginoraidy @thawramap @impact.lebanon @rebuilding.gemmayze @lebfoodbank. Keep sharing the links for fundraisers by the people, for the people, and DO NOT DONATE A SINGLE PENNY TO THE CORRUPT GOVERNMENT BACKED ORGANIZATIONS. The ones who hoard relief money, medical supplies, and food- only to re-sell to the Lebanese people at a 150% mark up. The ones who sit behind and watch the famine, economic collapse, and displacement of their own people on tv from their vacation homes in London, France, and Australia. Ban these pigs from every country in the world until they’re forced to live the same lifestyle they’ve imposed on the people in Lebanon.

A post shared by Mia K. (@miakhalifa) on

Fanúšikovia sa o okuliare svojej obľúbenkyne začali biť a napokon sa podarilo vyzbierať skvelých 104-tisíc dolárov (cca 87-tisíc eur). Mia sa fanúšikom poďakovala za ich láskavosť 17. augusta 2020 a dodala, že peniaze pôjdu na účet Červeného kríža v Libanone. „Milujem vás, ale neprestávajte šíriť povedomie o zbierke Lebanon Crisis Appeal a zbierať pre nich ďalšie finančné prostriedky.“

Celkovo v tejto dražbe padlo 193 ponúk, pričom štartovacia cena bola 99 centov. Mia sa navyše snažila motivovať fanúšikov k ďalšiemu prispievaniu tak, že k okuliarom postupne pridávala ďalšie „bonusy“. Napríklad polaroidovú fotku, ktorá ju zobrazuje s danými okuliarmi poslednýkrát, či žiletku, ktorú používala. Mia sa na sociálnych sieťach snaží upozorňovať na tragédiu v Bejrúte a touto aukciou dokázala, že jej osud jej rodiska nie je ľahostajný. Palec hore!

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Šikovná Slovenka ťa popri scrollovaní Instagramu hravo naučí angličtinu


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME