Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Koniec roka 2020 sa ponesie v znamení konzolových vojen. Proti sebe stoja nové stroje od Sony a Microsoftu – konkrétne Playstation 5 a Xbox Series X/Xbox Series S. Kým na PS5 si musíme v Európe počkať do 19. novembra, nový Xbox bol celosvetovo uvedený do predaja už 10. novembra.

Horiace konzoly?

Ako sa Xboxu podarilo zvládnuť svoj príchod na trh? Recenzie si pochvaľujú vysoký výkon zariadenia, zároveň ale kritizujú nedostatok titulov, uvádza The Verge. Na sociálnych sieťach sa objavili videá, na ktorých vidíme, ako sa z Xboxu dymí. Človek nemusí byť elektrikár, aby vedel, že takto by to vyzerať nemalo.

Naozaj bola očakávaná konzola uvedená na trh v takom zlom stave? Na videu to vyzerá tak, akoby Xbox mohol kedykoľvek spôsobiť požiar celého bytu. Veci sa majú tak, že dymiace Xboxy sú výsledkom práce internetových trollov.

Ako je to v skutočnosti?

Videá, ktoré sme mali možnosť vidieť, vznikli jednoducho tak, že hráči do svojich konzol vydýchli dym z elektronických cigariet. Asi to nie je veľmi dobrý nápad, ale treba uznať, že to môže vyzerať veľmi presvedčivo. K tomuto fenoménu sa dokonca vyjadril samotný Microsoft.

V krátkom tweete oficiálny účet pre Xbox veľmi stručne uviedol: „Nechce sa nám veriť, že to musíme povedať, ale prosíme vás, aby ste nevydychovali dym z elektronických cigariet do vášho Xboxu Series X.“ Vydýchnutý obláčik určite neprospieva súčiastkam v konzole.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť