Microsoft žiada ľudí, aby nevapovali do svojich nových Xboxov

Hlásenia o prehrievaní konzol mali v skutočnosti inú príčinu.

Zdroj: Shutterstock

Koniec roka 2020 sa ponesie v znamení konzolových vojen. Proti sebe stoja nové stroje od Sony a Microsoftu – konkrétne Playstation 5 a Xbox Series X/Xbox Series S. Kým na PS5 si musíme v Európe počkať do 19. novembra, nový Xbox bol celosvetovo uvedený do predaja už 10. novembra.

Horiace konzoly?

Ako sa Xboxu podarilo zvládnuť svoj príchod na trh? Recenzie si pochvaľujú vysoký výkon zariadenia, zároveň ale kritizujú nedostatok titulov, uvádza The Verge. Na sociálnych sieťach sa objavili videá, na ktorých vidíme, ako sa z Xboxu dymí. Človek nemusí byť elektrikár, aby vedel, že takto by to vyzerať nemalo.

Naozaj bola očakávaná konzola uvedená na trh v takom zlom stave? Na videu to vyzerá tak, akoby Xbox mohol kedykoľvek spôsobiť požiar celého bytu. Veci sa majú tak, že dymiace Xboxy sú výsledkom práce internetových trollov.

Ako je to v skutočnosti?

Videá, ktoré sme mali možnosť vidieť, vznikli jednoducho tak, že hráči do svojich konzol vydýchli dym z elektronických cigariet. Asi to nie je veľmi dobrý nápad, ale treba uznať, že to môže vyzerať veľmi presvedčivo. K tomuto fenoménu sa dokonca vyjadril samotný Microsoft.

V krátkom tweete oficiálny účet pre Xbox veľmi stručne uviedol: „Nechce sa nám veriť, že to musíme povedať, ale prosíme vás, aby ste nevydychovali dym z elektronických cigariet do vášho Xboxu Series X.“ Vydýchnutý obláčik určite neprospieva súčiastkam v konzole.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
20
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otestuj sa: Uhádneš rozprávkovú postavičku len podľa časti jej obrysu?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME