Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Mikela a Miri Vlčkovci sa idú rozvádzať. Ich vzťah už prešiel cez hranicu, ktorá ťa pobúri

Ich toxický vzťah všetkých pobúril.


Buď ich nenávidia, alebo milujú. Kontroverzná dvojica Mikela a Miri Vlčkovci idú po roku a pol od seba. Poznať ich môžeš napríklad z turnaja Fight Night Challenge a tiež z relácie Bez servítky, kde si išli po jasné víťazstvo.

Zo začiatku sa zdalo, že do seba zapadli ako puzzle, no dnes je všetko inak. Pochybnosti o ich možnom rozpade manželstva boli už niekoľko dní, no Mikela až teraz vyšla s pravdou von.

„Chcela som, aby ste mali stopercentne potvrdené z mojej strany, že som sa rozišla s mojím manželom a idem sa rozvádzať,“ ozvala sa už z jej nového domu. „Myslím si, že môj manžel to čakal, lebo som mu to veľakrát povedala, že keď sa určité veci nezmenia, toto sa môže stať,“ vysvetlila ďalej, avšak presný dôvod neuviedla.

Dvojica už teda nežije ani spolu v domácnosti. „Dlhodobo som nebola ani pokojná, ani šťastná. Bolo to čím ďalej, tým horšie. Ja som sa rozhodla žiť iný život, život plný lásky, plný pokoja, plný úcty, rešpektu a kľudu. Toto som v manželstve nenašla. To divoké talianske manželstvo, ktoré ma zo začiatku bavilo, tak už mi to prišlo totálne cez hranicu,“ dodala.

Mohlo by ťa zaujímať:

Máš poslednú šancu. Vyhraj e-bike v hodnote 3 800 eur, s ktorým si užiješ každú jazdu

Pre mnohých to môže byť prekvapením, pretože dvojica bola nedávno súčasťou podcastu Starší mladší, kde otvorene prezradili detaily z ich súkromia a spálne, ktoré ľudí pobúrili. V Taliansku ma vyťahal za vlasy na letisku a Taliani, čo sa hádajú, iba takto kukali… Poď sem ty k*rva a takto ma ťahal,“ prezradila vtedy Mikela.

„Môj manžel je úchylné prasa a vyhoní sa, keď spím a celú ma ostrieka a smeje sa ráno,“ prezradila tiež bývalá striptérka.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.