Milostný život a vzťahy: najbizarnejšie rady zo ženských magazínov

„…opatrne prestrčte donut cez jeho mužnosť…“

Zdroj: nad_dyagileva / pixabay.com

Niekedy sú ženy zo vzťahov už také zúfalé, že siahnu po časopisoch a dúfajú, že im pomôžu vyriešiť ich problémy. Keď vám ale chcú ženské časopisy okoreniť vzťah, občas to myslia doslova. My sme z nich pre vás zozbierali tie najbizarnejšie rady na tému milostný život a vzťahy. Radíme vám, aby ste si nasledujúce triky nielenže nebrali k srdcu, ale aby ste sa im radšej zďaleka vyhli.

1. Pritlačte vidličku (silno, ale nie tak, aby ste ho, nedajbože, poškriabali do krvi) na rôzne časti jeho tela. Napríklad zadok, hruď či stehná. Jeden zlý pohyb a je po vás. Žeby bol na tom sexy ten adrenalín?

2. Poflirtujte so svojím mužom po spoločnej večeri s jeho rodičmi. Napíš mu: „Tá ruka, čo ma chytala pod stolom za koleno. si bol ty alebo tvoj otec?“ Stretnutie s rodičmi je totiž veľká udalosť a situácii neuškodí trošku humoru. Lebo nič neutuží rodinné vzťahy viac ako to, že po vás údajne vyštartoval jeho papá.

3. Vyskúšaj ho. Pýtaj sa ho otázky o sebe, obľúbenom filme, knihe atď. Ak odpovie správne, zaslúži si desať sekúnd orálu. Ak odpovie zle, vylej mu na hruď horúci vosk zo sviečky. V strede by ste si museli spraviť výlet do Ikey a dokúpiť sviečky. Alebo do nemocnice kvôli popáleninám druhého stupňa.

4. Opatrne prestrčte donut cez jeho p*nis. Potom ho obhrýzkajte a sem-tam sa povenujte aj jeho mužnosti. Textúra cukru na vašich perách a jazyku pridá aktu celkom iný ráz. Dobrý spôsob na to, ako pokaziť dobrý donut. A tiež ego svojho muža… viete, aké malé sú tie dierky?

Donut GIF - Find & Share on GIPHY

5. Počas romantickej večere povedz niečo laškovné, napríklad: „Vidíš, ako hltám tento kus mäsa? Rovnako dnes budem hltať aj teba.“ Buď ho to vzruší, alebo vyznieš ako Hannibal z Mlčania Jahniat. Jedno z toho určite.

6. Švacni svojho chlapa plochou stranou kefy po stehnách, keď bude vychádzať zo sprchy. Mokrá koža je totiž citlivejšia… naozaj dáva zmysel ho švácať, lebo jeho stehná sú citlivejšie? Nie je to skôr presne naopak?

7. Dávaj si pozor na to, čo smskuješ. Všetci vedia, že „Chýbaš mi“ v skutočnosti znamená „Som tebou posadnutá“ a že „Dobré ráno!“ v skutočnosti znamená „V noci som nemohla nad tebou prestať rozmýšľať.“ Vyhni sa týmto frázam, keď sa len snažíš byť milá a sexy. Minúta ticha za všetky tie razy, keď si tieto smsky poslal rodinným príslušníkom. Musia si o tebe myslieť, že si blázon.

8. Strč ho do friend zóny! So skupinou ľudí je všetko menej dramatické. Keď ťa nabudúce niekam pozve, povedz: „Och, skvelé, to by sa páčilo aj Natálii! Prines aj svojich kamarátov!“ Stále strávite nejaký čas spolu, ale bez stresu, že ste spolu sami. A rovnako môžete tráviť čas až do konca života. Lebo budete iba kamaráti.

9. Prikáž mu, aby si svoju hruď a torzo obalil do potravinovej fólie, a potom sa ho dotýkaj cez ňu – dotyk tým bude utlmený a je to úžasné! A tiež, keď ho zabiješ, tak krv nebude striekať úplne všade! Lebo človek, ktorý toto písal, je určite masový vrah.

10. Var hore bez, daj si trochu paradajkovej omáčky na bradavku (daj si pozor, nech nie je príliš horúca!) a spýtaj sa svojho muža, či je dosť… pikantná. Ak máte doma lingvistu, namiesto toho, aby vás pomiloval, sa bude desať minút smiať.

Naked Ilana Glazer GIF - Find & Share on GIPHY

11. Ako si nájsť niekoho, keď si single? Pošli hromadnú správu. Je to najjednoduchší spôsob, ako dosiahnuť, že o tom budú všetci vedieť. A rovno môžeš všetkým poslať fotku, ako večer pojedáš rukami zmrzlinu rovno z vaničky a smrkáš si do rukávu pri Denníku jednej lásky. Asi také atraktívne to je.

12. Malý trik, ktorý muži jednoducho zbožňujú! Chceš zapôsobiť na toho svojho? Použi svoje tangáče namiesto gumičky do vlasov. Nič nie je lepšie, ako mať na hlave gaťky. Už len treba špecifikovať, či majú byť čisté alebo použité.

13. Zober svojho partnera do supermarketu na zmyselnú predohru. Zabavíte sa hladkaním zeleniny a vdychovaním jej vône. Pomôže, keď aj vaša konverzácia bude záživná. „Pozri na tento patizón, je taký… tvrdý?“

14. Schovaj si niekoho do šatníka, a nepovedz o tom svojmu partnerovi. Potom, keď sa pustíte do toho, budeš vedieť, že vás pri tom niekto tajne sleduje. A chudák človek schovaný v šatníku, ktorý si bude musieť prepláchnuť oči a uši savom po tom, čomu bol vystavený.

15. Daj mu pod nos štipku čierneho korenia tesne pred tým, ako vyvrcholí. Donúti ho to totiž kýchať, čo môže priniesť podobné pocity ako orgazmus – a to znamená omnoho viac potešenia preňho! Ale čo tvoje potešenie, keď ti pri tom kýchne rovno do tváre? Obidvaja by ste si mali dať pred milovaním jednu lajnu korenia!

Bart Simpson Restaurant GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroje: dailyedge.ie, buzzfeed.com, indy100.com


Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
10
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
22
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Syn doniesol do školy svoju "obľúbenú hračku". Nebolo to to, čo si myslel

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME