Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 13.6.2024
sk
Anton
cz
Antonín
, Antonin

Obľúbený „simulátor života“ The Sims nám umožňuje zažiť veci, pre mnohých z nás nedosiahnuteľné – mať súdržnú milujúcu rodinu, kopec kamarátov, plodiť deti s mimozemšťanom alebo so smrtkou či vlastniť figúrku Baby Yodu.

Podľa Kotaku umožní nový update hráčom v hre Sims 4 kúpiť si sošku, znázorňujúcu Baby Yodu. Len za 504 Simoleonov sa tvoja virtuálna família môže tešiť figúrke najobľúbenejšieho meme konca roka 2019 a ty spolu s ňou.

Ako sa Baby Yoda v hre objavil? Prišiel dosť nečakane, ale keďže Electronic Arts, vydavateľ The Sims, vlastní licenciu na Star Wars hry, nebolo to nič zložité. Reálnych hračiek s baby Yodom je zatiaľ veľmi málo, milovníci Baby Yodu si svoj sen môžu splniť aspoň virtuálne. Našťastie sa už onedlho dočkáme množstva hračiek, znázorňujúcich nášho obľúbeného zeleného človiečika.

Zdroj: kotaku.com


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.