Nedeľa 7.8.2022
sk
Štefánia
cz
Lada

Takpovediac obyčajný komiks rozpútal na Twitteri doslova bujnú diskusiu. Niekedy naozaj stačí málo. Hlavne, ak je motívom ilustrácie reálna situácia zo života. Práve s motívom tohto komiksu sa dokázali stotožniť mnohí ľudia, ktorí na Twitteri rozbehli svojimi fotkami poriadnu diskusiu.

Stačil jeden komiks, ktorý rozprúdil diskusiu

Zverejnená ilustrácia od Cecile Dormeau zobrazuje dámu, ktorá na jednej strane kráča s kvetom v ruke. Obrázok dopĺňa text: „Keď som smutná, kúpim si kvet“. Na druhej strane vidíme slečnu v miestnosti, ktorá je plná kvetov. Zdá sa, že sa s týmto obrázkom mnohí ľudia veľmi ľahko stotožnili, keďže pod obrázkom vznikla diskusia, kde ľudia začali zverejňovať obrázky svojich rastlín.

Milovníci rastlín obrázok veľmi dobre pochopili a rýchlo sa v ňom našli. Vďaka komiksu vzniklo na Twitteri vlákno s viac ako 400 tisíc lajkami a okolo 1,3 tisíc komentármi. Z čoho mnohé sú práve fotografie domácich botanických záhrad. Každý so záľubou v pestovanie rastlín sa pri prezeraní týchto fotiek veľmi poteší.

Do diskusie sa nezapojili len ženy, našli sa aj muži, ktorí sa podelili o svoje úlovky v podobe rastlín. Niektorí ľudia majú doslova izbové kvetiny všade, kde sa len dá nejaké mať. Našli sa medzi nimi milovníci kaktusov, sukulentov, rôznych izbových kvetín, a taktiež ľudia, ktorým sa podarilo dopestovať si vlastné ovocie a zeleninu.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť